Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Irigység, féltékenység, hogy...

Irigység, féltékenység, hogy szabaduljak meg tőlük?

Figyelt kérdés
Nem vagyok irigy tipus,megelégszem azzal amim van,nem zavar,ha valakinek több pénze,jobb munkája stb. van. De van egy személy,aki nagyon a begyemben van. Barátkoztunk a házaspárral évek óta,mivel a férjemnek régi barátja a férfi. A nő viszont... annyi rosszat megtudtam róla,ahogy megismertem. Nagyon irigy ,nevetségesen kapzsi, egyszerűen nem tud alulmaradni semmiben,ezt hangoztatja is,sunyi módon, mindenkit kijátszik,érdekből cselekszik,közben angyalnak szeretné kiadni magát,ezt már párommal is letárgyaltuk,egyetértett vele. Nem szakítottuk meg velük a kapcsolatot,csak távolabb kerültünk egymástól. Amikor elmúlik pár hónap elfelejtjük a húzásait,megint találkozunk,beszélünk.Ilyenkor egyszerűen a falra mászok tőle,ha csetelni látom a férjem vele. (Nem titkolóznak vagy ilyesmi) Nem is tudom hogy ez féltékenység,vagy irigység -e,de valami nagyon rossz érzés,nem akarom ezt érezni. Nem akarom,hogy régi barátjával emiatt szűnjön meg a kapcsolata,de nem birom már elviselni ezt a nőt,és ez szörnyű,nem akarom,hogy csetelgessen vele a férjem,hogy szivességet tegyen neki. Nem akarok haragot érezni,de kihozza belőlem. Hogy győzzem ezt le?

2015. nov. 18. 04:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami törvény, helyi rendelet előírja, hogy a kapcsolatot kell vele tartani? A férjed mit chatel olyannal, akit állítólag nem kedvel?

Mennyi szabadidőtök van olyan emberekre, akikre felesleges egyébként időt pazarolni.

2015. nov. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!