Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jól esik mikor itt valakinek...

Jól esik mikor itt valakinek beszólhatsz, belerúghatsz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 04:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Néha jól esne. Most pl...

33F

2015. nov. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De nem süllyedek oda, hogy azért mert bajom van, másokat bántanák. Legalábbis nem szándékosan...

33F

2015. nov. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jól esni nem esik jól, de vannak olyanok akiknek szándékosan agresszívebben válaszolok, ha már nagyon szánalmas amit csinál...nem rosszat akarok neki, hanem azt, hogy vegye észre milyen szánalmas és tegyen a saját boldogságáért...meg az álszerény megjátszós hülyéknek is beszoktam néha szólni, de általában nem vitát akarok hergelni...szerintem van amikor máshogy kell kinyilvánítanom a véleményem, hogy a kérdező megértse mit is akarok, persze ha a "támadásomra" bezárkózik, vagy ugyanúgy reagál akkor nem feltétlen segítettem, de talán más észre veszi benne a mondanivalót...

Van amikor 1-1 válaszomra reagálva szidalmazva írnak nekem privátot, vagy egy másik választ...azoknak van amikor ugyanolyan sértően írok vissza, de van amikor tisztázni akarom a félreértést és normálisan válaszolok...attól függ mennyire idióta az illető...


22F

2015. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mint előző: kérdéstől függően alkalmanként sokkterápia miatt szólok be, de építő jelleggel. Illetve a végtelenül primitív kérdésekre trollkodok, ha olyan kedvem van, de azokra nem is lehet normális választ adni.
2015. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Nekem az élet azt tanította, hogy aki padlón van abba illik párat belerúgni! Bocsi, de én legalább kimondom, és bevallom a többi alakoskodó emberrel szemben
2015. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Tudod engem mi bosszant legjobban? Amikor valaki kiír egy kérdést, mert nem tudja, de tudni akarja, különben minek fáradna a kérdezéssel, és akkor az a válasz, hogy te hülye vagy, ásd el magad, neked még élned sem volna szabad, hogy ezt nem tudod.

És nem csak a szex kategóriára korlátozódik, legutóbb például a főzősben tapasztaltam ilyet. A legszebb pedig, hogy ha az első válasz ilyen hülyevagyhanemtudod, akkor megy a nyáj utána bégetni, és mindenki hozzáteszi a maga kis rúgását, csípését.

Emlékszel McMurphyra a kakukkfészekben, és a példabeszédére a csipicsibékről?

2015. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a fétisem. Amúgy nem bántok senkit.
2015. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

#5:

szólj ha padlón vagy és alkalmazom a te elméletedet :)


22F

2015. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Itt nem,mert ez olyan személytelen.Bárki bármit írhat,meg gyávaság neten támadni valakit.Élőben viszont,ha van rá okom jól esik beszólni a másiknak.
2015. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van aki megérdemli. Olyankor nagyon.
2015. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!