Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom annyira a nőket?

Miért utálom annyira a nőket?

Figyelt kérdés
21 éves "férfi" vagyok, azért teszem időzőjelbe mivel nem volt még soha kapcsolatom se semmi. Nehezen barátkozó típus vagyok főleg nőkkel, de tudok beszélgetni néhánnyal. Viszont soha nem olyan témában ami igazából közelebb vinne hozzájuk olyan szempontból hogy pl összejöjjön velem. Miután beszéltünk teljesen megváltozik a véleményem róla és elkezdem elemezgetni azt amiket mondott (mert kb az egyész szövegre pintosan emlékszem) és mindig utólag vélek benne felfedezni bántó szándékot amit akkor élesben nem vettem észre vagy azt hogy valami hülyeséget mondott..vagy hogy nekem mit kellett volna mondanom. Aztán mindig arra jutok hogy ő igazából egy "k b aszott ri..c, egy q..a.." Valójában nem is sejtik mennyire gyűlölöm már. Aztán keresek mást de azzal sem jutok előrébb.
2015. nov. 20. 08:18
 1/8 anonim válasza:
26%
Mert azt beszéled be magadnak, hogy az ő hibájuk a te sikertelenséged. Főleg ez az utána elemezgetés, lehet orvoshoz kéne fordulnod. 27/F
2015. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Egyrészt 21 éves vagy, tehát férfi vagy, tök mindegy, hogy d.ugtál-e már vagy sem, másrészt kétségkívül zakkant is vagy, fordulj szakemberhez, mert különben soha nem lesz nőd.
2015. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem a nők,hanem te vagy a hiba!


Vannak qhurvák és vannak normális nők is. Tudni kell melyik melyik és a szerint kell kezelni őket!


Mellesleg a nőkkel beszélgetve 2 aranyszabály van:

A. Ne kritizáld soha! Bármit mond csak helyeselj!

B. Csak hallgass,hallgasd!


Mellesleg keress valami prostit vagy dilidokit,mert amiket írsz...vagy meleg vagy sorozatgyilkos leszel hamarosan!

2015. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vatafak ***** válasza:
75%
vagy meleg sorozatgyilkos
2015. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
nem vagy teljesem komplett, ez a nagy baxott helyzet, haver.
2015. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Lazítsál már, tanulj meg táncolni, menjél szórakozni! A nők azokat szeretik, akik szórakoztatóak. Pont, ennyi...
2015. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Folyamatosan hazudsz, meg akarsz felelni a környezetednek...
2015. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
2015. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!