Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mi az életcélotok...

Nektek mi az életcélotok miért küzdőtök?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Család, egzisztencia és ezen felül szeretnék segíteni a többi emberen is.
2015. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod remélem sikerrel jársz
2015. nov. 21. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Pénzt akarok, nem feltétlenül milliárdokat, annak érdekében, hogy a gyerekeim életét biztosítani tudjam, és ne kelljen azon agyalni, miből fizessük be a számlát, miből legyen kajájuk, ruhájuk, kutya, cica. Egy átlagos "jó" életet szeretnék, ha elromlik a mosógépem, akkor vegyek egy másikat, ha a férjem kettétöri a pecabotját, vehessünk másikat, ne a benzinen kelljen agyalni, vagy azon, hogy mennyi lesz a műszaki. Ezen kívül egészséget, egy saját növényeskertet, ahol megtermelném a kis teáimat, gyógynövényeimet, fűszereket, zöldségeket. Ha ezen felül lenne pénzem akkor állatokon segítenék, és beteg gyerekeken, a tényleg szerencsétlen sorsú embereken.


Na és neked?

2015. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hozzátenni a legfontosabbat: harmóniát, lelki megnyugvást, általános boldogság- és elégedettség érzetet. Egyensúlyt az életemben, és ugyanezt szeretném megteremteni a családom számára is, vagy legalábbis segíteni ebben. És k**vajókat sütni, főzni. :)
2015. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
így 19 éves fejjel nekem az az életcélom hogy a huszas éveim végére harmincas elejére legyen 1 kertes házam 1 autóm 1 normális nőm meg 1 biztos anyagi hátterem nem kellenek több milliók csak hogy legyen mihez nyúlnom akármi történne
2015. dec. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem nincs 1db olyan "életcélom" amit kitudnék emelni.

De rengeteg mindent elszeretnék érni ebben az (egyetlen) életben és nem szeretném elszúrni az egyetlen lehetőségem. Lényegében szeretnék tartalmas, kalandos, hosszú, valamint élményekben és ingerekben gazdag életet élni. Emiatt kicsit kapuzárási pánikszerűségem is van így 23 évesen. Ami vicces, hogy egyik olyan területen sem tudom magamat elképzelni amit egyetemen tanultam.

A kérdésre válaszolva: Szeretnék sokat utazni, de nem turistaként. Szeretném az országokat, melyekbe ellátogatnék és kultúrájukat valóban megismerni, nem felületesen a meleg száldában whisky-t kortyolgatva, hanem ténylegesen úgy megtapasztalni, ahogyan azt az ottélők. Akkor szeretnék mindenképpen valami jótékony dologban is részt venni. Igazából mindegy, hogy miben, csak legyen értelme és tényleg vegyem ki a részem a munkából. Ezek a legnagyobb vágyaim... Esetleg még, ami a munkával kapcsolatos: Szeretnék a zenével foglalkozni, főállásban. Mármint nem valami sztár akarok lenni, de mondjuk a háttérben valamiféle zenei tanácsadóként eltudnám magam képzelni.

f

2016. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!