Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szenvedjek még néhány évig, és aztán kezdjek új életet; vagy kezdjem el most, vállalva, hogy néhány dolgon nem tudok változtatni, talán egyedül leszek egy ideig, vagy tovább, és lehet, hogy rosszabb lesz mint előtte, de talán sikerülni fog, és elégedett lehetek? :D
2010. márc. 20. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hát bocsika de ebből nem nagyon értettem meg h mi a bajod....miért akarod újrakezdeni...vagy mi van....ha megírod akk lehet h tudok segíteni
2010. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vállald, bár ezt ne vedd még végleges tippnek, ehhez tudni kéne jobban azt is hogy pontosan mik a gondjaid.

Nekem van egy elég nagy problémám, de nem bírtam ki már és inkább bevállaltam a napi szenvedést mint hogy még több évig éljek úgy ahogy nekem egyáltalán nem felel meg.

2010. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, írj privit ha gondolod és megadom az msn címem ha beszélgetnél :)
2010. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A leírás tényleg zavaros... Részletezni túl hosszú lenne :S

Utolsó, privátot nem tudok küldeni, de az msn címem z.d.anna@hotmail.com, nagyon köszönöm, ha felveszel partnernek :)

2010. márc. 20. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!