Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem kellene megváltoznom?...

Nekem kellene megváltoznom? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Elèggé màs vagyok mint a többi. Aminek örülök. Sokkal éretebb vagyok a koromnàl ès unom màr hogy èn vagyok a barátaim bèbiszitere. Otthon ùgy kèrdezik meg hogy mehetnek-e valahova (itt csak azokra a baràtaimra gondolok akiknek a szülei fèltik őket vagy nem bíznak meg bennük) "Mehetek korcsolyàzni? (Nevem) is jön"

Meg èn vagyok az aki àtlàssa a helyzetet ès megoldja a problèmàkat. Sokkal többre vagyok kèpes mint a többi (mongyuk magas az egóm, de sokan mondtàk hogy okosabb vagyok a koromnál), nem lelem abba a boldogságot ha csak elbùjok a problèmàmtòl,szeretem a morbid dolgokat pl. halál,gyilkossàg...

Verseket,dalokat ès (horror) storykat ìrok angolul ès magyarul. Brutàlisan őszinte vagyok, mindenkivel. Ha èn valamit mondok az csak az igazsàg. Lehet azt hiszitek hogy túlzok,de igaz. Határozott,erős szemèlyisèg vagyok. Metal/rock/alternatìv zenèt halgatok ès "gamer". Ez vagyok én naggyàból.

Èn örülök hogy nem vagyok àtlagember. De anyum mindig le akar nyomni. Azt akaja hogy olyan legyek mint a többi. Èn meg megmondom neki hogy nem leszek, ő meg erre dühös lessz... Azt mondja nem lesznek baràtaim,ès örülhetek hogy most vannak. Igaza lehet?

13/L



2015. nov. 22. 16:57
 1/6 anonim válasza:
Anyukádnak igaza van, ezzel a felfogással, nem nagyon lesznek IGAZI barátaid. Az őszinteség jó dolog, de meg kell tanulni hallgatni is.
2015. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudok hallgatni. Nem vagyok "minnèl több barát annàl jobb" típus. Vannak a haverok, meg van a legjobb baràtnőm. Az igazságot meg kell tudni, de nem kegyetlenül mondom ki. Ő meg akar teljesen vàltoztatni, de ùgy èrzem nem is nagyon ismer.
2015. nov. 22. 20:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy néha túlzàsba viszem, de hogy èrted azt hogy "ezzel a felfogàssal"?
2015. nov. 22. 20:12
 4/6 anonim válasza:
Arra értettem, hogy vannak helyzetek, amikor nem kell elmondani amit gondolsz. Mert nem a te dolgod, hogy megold a barátaid problémáját. Bármennyire is úgy tűnik, hogy ezzel segítesz, inkább az ellenkező hatást éred el.
2015. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom mikor kell elhalgatnom. De igazad van. Csak az zavar hogy anyum teljesen meg akar vàltoztatni: neki jobban hiányzik a règi legjobb baràtnőm mint nekem. Azt akarja hogy olyan legyek mint ő: beszèljek ki mindenkit, azutàn ölelgessem őket, legyek gyerekes, legyek nyitotabb, mosolyogjak többet, menőzzek... Amikor meg megmondtam neki hogy feleljtse el, felpukkadt ès leszidott azèrt mert van szemèlyisègem... Hallgatni ên is tudok, ha olyannak làtom a szituàciòt.
2015. nov. 22. 23:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, mert az életben úgy lehet elérni a legtöbb dolgot. Viszont én is olyan voltam mint Te - már azért nem, mert azért felnőttem és sok dolgot máshogy látok - és abszolút nem bántam meg, mert így legalább lekoptak azok a tahók, akiket a barátaimnak hittem (akkor fájt, de mostmár a két szeme közé sem köpnék). Lehet, hogy kevesebb dolgot érhetsz el így az életben, és lehet, hogy nem nagyon lesznek barátaid. Viszont aki melletted lesz az igazi barát lesz, és igazi szerelem, mert Te magad is igazi vagy és őszinte. Sok embernek rohadtul fáj az őszinteség, és ez miatt majd kaphatsz oltásokat, de ne törődj vele. Ők álszentek és saját maguknak is képesek hazudni. Szerintem igenis állj ki magadért, én nem bántam meg azt, hogy ilyen vagyok. Csak néha legyél toleráns, az, hogy őszinte vagy nem zárja ki a kedvességet. :)
2015. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!