Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetel ideális? Lány,13,1...

Szerintetel ideális? Lány,13,162cm,54kg?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldöntrni hogy ideális e a testsúlyom.. Kérlek segítsetek minén előbb.. Köszönöm

2015. nov. 29. 11:42
 1/4 anonim válasza:
85%
Teljesen ideális. :) Ha ezekhez a paraméterekhez 38-as lábméret párosul, teljes mértékben az átlagos méretekkel rendelkezel. ;)
2015. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Én 170 cm magas vagyon és 50 kiló. Szerintem a tiéd az pont jó. Én állítólag kicsit sovány vagyok :/ 14/L
2016. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.Chris75 válasza:

20,58 BMI indexel teljesen normális vagy. Az ilyen lányok a vékony modellekhez szokták magukat hasonlítgatni és tudni akarjákm hogy rendben van e a lülsejük. Nos Igazi kifutó modellek 170 centi alatt nincsenek, és 175-180 közt ideálisak aki "csak" 170cm az kap majd 5 centivel magasabb Magas sarkút kompenzálás képpen, hogy ne lógjon ki a sorból, ahol mindenki más is az átlag magas sarkú cipőt kapja, ami 10 centinél magasabb platform nélkül (Jellemzően 10-12,5cm azaz 4-5 inch mint mondjuk a Christian Louboutin modellek esetében) tehát a kisebb modellek magasabb sarokmérettel jönnek arra az átlag szintre a kifutón, amit a 175-180 centis lányok alacsonyabb sarkú cipőben hoznak.


OTT a 18-as BMI "normál" és a 18-tól kevesebb BMI ami amúgy sovány is elfogadott (néha megkövetelt). De neked ezzel nem kell foglalkoznod. Ha így nézem és az a trendi akkor persze egy icipicit lehet a modell vonzóbb zsírpárnák nélkül mint szépségideál, de ezért ne koplalj az életben a férfiak nem szólnak azért ha van rajtad fognivaló de nem úszógumit növesztesz. Inkább ha olyan vágyad van hogy "Modell alkat legyél, akkor tartsd ezt a súlyt, és ne közelítsd meg a 22 BMI határt, akkor karcsú maradsz, de nem sovány, és nem kell koplalnod sem. Itt ellenőrizheted mi az a BMI.


[link]

jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.Chris75 válasza:
Kiegészítés: Azért 8 évvel később válaszoltam meg ezt a kérdést, mert a rendszer engem megtréfálva kitette az első oldalra, én meg naivan mielőtt megnéztem volna mikor keletkezett, már írtam is a véleményem. Majd a válasz elküldése után gondolkodtam el azon, hogy megnézzem a dátumot, és 3 perc várakozás után tudtam csak kiegészíteni ezzel itt. De a lényeg attól még nem változott akkor sem, ha a válasz talán már nem fontos neked. Lehet hogy más lánynak még hasznos lesz, ha a kérdés továbbra is szem előtt van és valaki úgy "botlik bele" mint én most.
jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!