Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez az ideális...

Szerintetek ez az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Nem akarok olyannak tűnni aki (nagyon fiatal létére) csak az alakjával foglalkozik, de ez a kérdés már régóta nem hagy nyugodni. 14 éves, 164 cm körüli és 52 kg súlyú vagyok. Néha ha belenézek a tükürbe szépnek látom magam, máskor pedig dagadtnak és már "összezavarodtam" (talán ez a megfelelő szó). Eleinte nem akartam ezt ide kiírni, de kiváncsi vagyok mások véleményére (akár arra is hogy ilyen korban és ilyen magassággal mi nektek az ideális testsúly). A válaszokat előre is köszi. 14/L
2015. aug. 20. 20:11
 1/7 anonim válasza:

Szia! Én két centivel alacsonyabb és két kilóval könnyebb vagyok - értem mit gondolsz.

Én kezdem elfogadni, hogy sosem leszek vékony, és örülni annak, hogy alapjáraton középszerű a súlyom, eddig akárhányszor mértek fel a testsúlyom mindig az "ideális" zónába esett.

Egyébként, ha szakértőbb választ szeretnél, a netes testtömeg BMI segíthet neked.

2015. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 164 centivel olyan 50 kilónak kellene lenned.
2015. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 162 centi vagyok és jelenleg 50 kiló, de voltam 52 is, az se zavart, nem éreztem magam dagadtnak, szerintem az 52 kiló 164 centihez ideális. 18l
2015. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2015. aug. 21. 13:21
 5/7 anonim válasza:

Ez teljesen normális!

Én 14 éves vagyok,160 cm és 50 kg.

A nagymamám mindig azt mondta nekem , hogy ahány cm vagyok annyi kilósnak kell lennem szóval ez szerintem teljesen normális!

2015. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jézusom gyerekek ezt annyira utálom...52 kilóval hogyan lennél már kövér??? én 160 cm vagyok és 60 kiló körüli, és még ti panaszkodtok...asszem megyek felkötni magam...
2016. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, régi kérdés, de akkor is válaszoltam...
2016. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!