Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bánt mindenki?

Miért bánt mindenki?

Figyelt kérdés
Sokan csúfolnak, mert magas vagyok. Pedig szerintem sokkal jobban eltudok beszélgetni emberekkel, mint pl egyik bnőm akire tökre buknak a fiúk. Pedig nem is beszél meg semmi, egy szót sem szól csak ,,rázza"magát szerintem. Mért csak a külsőt nézik a fiúk? Am sztem nem vagyok ronda, márint csak a magasság...szerintetek mit szóljak vissza vagy maradjak csendben és viseljem el?Már nagyon nehéz, sokszor kiborulok ezmiatt...am 185cm vagyok...és nem minden pasiban a ,,szerelmet"keresem, csak egy kis kacérkodást, egy kis hülyéskedést...14/L
2010. márc. 21. 17:22
 1/9 bamboochatheone ***** válasza:
7%
Mert terhes vagy, vagy mindenki azzá akar tenni.:)
2010. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nemtudom sztem kifejezetten szépek a magas csajok. csak általába a csávonak cink ha a csajnak kell hozzá lehajolnia:D 16/F
2010. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

utolsónak: hát igen ja...:D


Nem tudom, szerintem a személyiségeddel lehet valami gond. nekem az egyik barátom is kb 185-190 centis, még is nagyon kapós a fiúknál. A másik csajban pedig a nyomást keresik(szex)...

2010. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
baj a személyiségemmel? sztem nincs, csak annyi h nem mászok rá minden pasira...mármint nem vok olyan rámenős, am rengeteg emberrel jóba vagyok, mindenkivel.:)csak a pasikkal nem...nem tudom miért. amúgy köszönöm a válaszokat:)
2010. márc. 21. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak vigyorogj vissza rajuk :) amugy azert nezik a fiuk a kulsot, mert dugni akarnak, ahoz viszont az kell.

de most ne mond, milyen hulyek a fiuk, mert van az a mondas, h "A kulso megfog, a belso megtart."

2010. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
háát. képzeld el magad egy 158 as pasival. törökülésben lesmárolod. szerintem ez baj. bocsi
2010. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem akarok egy 158-as pasival smárolni:)
2010. márc. 23. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem meg azért csúfolnak me 14 évesen 148cm vok :( 14/L
2010. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az sem jobb:S:) dew legalább te nem vagy minden pasinál mnajdnem magasabb:)
2010. márc. 26. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!