Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van abból, hogy én már...

Elegem van abból, hogy én már nem élhetek normális életet. Mindenki bánt lépten-nyomon, nem csak a családban hanem az utcán is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sehol sem vagyok biztonságban.

Kisvárosban lakom, úgyhogy nem tudom elkerülni azt hogy ne találkozzak azokkal akik utálnak engem(volt osztálytársak).Igaz 2 éve lett vége az.ált.sulinak de még mindig beszólogatnak,akkor ha arrfelé megyek ahol a tereken ülnek, mivel én mindig egyedül szoktam mászkálni, ők meg 4-5-en vannak.


2008. jún. 9. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Miért utálnak? Valami okuk csak van rá, vagy nem?
2008. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Biztos van okuk. Felénk a leggyakoribb okok arra hogy valakit kiutáljanak ilyen korban:

-intelligencia

-jó jegyek, jó suliba kerülés

-templomba nem járás

-szépség, öntudat

-csúnyaság, csendesség

-eltérő gondolkodásmód

-értékek tisztelete


Szerintem azt lehet tenni hogy rájukmosolyogsz kedvesen, elmeséled hogy jó látni őket, további minden jót kívánsz, majd mosolyogva mész tovább. Lehet hogy hazugság, de nekem bejött. (Engem azért utáltak ki mert átkerültem egy sokkal erősebb suliba, a közeli kisvárosba.) Amennyiben nem válik be, csinálj úgy mintha meg se hallanád. Ha sétálni mész esetleg hallgass zenét. Vagy mászkálj az új osztálytársakkal vagy valami haverral, lehetőleg máshol.

2008. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!