Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől érzed magad igazi nőnek?

Mitől érzed magad igazi nőnek?

Figyelt kérdés
Kérlek írd oda az életkorod is. Köszönöm
2010. márc. 21. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Az én válaszom nagyon egyszerű. A férfitől, a férfi elismerésétől.
2010. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
én attól, ha egy jó nagyot szarok.
2010. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
18:48-as te nem tartozol a nők közé, az már biztos. Bunkóság ilyet ide írni.
2010. márc. 21. 18:50
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem kellene, hogy nőnek érezzem magam...

14/F x)

2010. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az 1.-nek nagyon igaza van. Egyébként a csajos ruháktól is érezhetjük, de szerintem ennek inkább belülről kell jönnie.
2010. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha suli előtt belenézek a tükörbe és azt tudom mondani hogy "ma szép vagyok":) sajnos nagyon ritkán:(16/L
2010. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Pont néhány órája néztem YouTube-on Dr. Csernus Imrével egy riportot, ahol azt mesélte, hogy megkérdezte az egyik hölgyismerősét, hogy mitől érzi magát nőnek, és nem tudott rá válaszolni. Szerintem ez egy nagyon jó kérdés, és én sem tudnék/tudok rá válaszolni. Jó persze azokon kívül, hogy sminkelek, szép ruháim vannak, menstruálok, stb. szóval a szokásos dolgok, de igazán nőnek még nem érzetem magam sose. Érdekes, mert szerintem az önbizalmam helyén van, a külsőmmel elégedett vagyok, a belső tulajdonságaimmal kevésbé, de vagyok annyira egoista, hogy nem érdekel mások véleménye :D. Talán akkor érezném, ha lenne egy párom, és látnám rajta, hogy én vagyok számára a tökéletes külsőleg, belsőleg. Szerintem én (és a legtöbb nő) akkor érzi magát igazán nőnek, ha visszaigazolást kap erről, egy normális intelligens, számára vonzó férfitól.(Bár ez megint arra vezethető vissza, hogy önbizalom hiányos vagyok valamilyen szinten. Szóval ez elég bonyolult.) Ezt azért hangsúlyoztam ki, mert persze nekem is beszólogatnak, hogy Helló cica, de szép vagy' meg "de szép a szájfényed" pff....ezek csak kihoznak a sodromból, és elég ingerülten reagálok rá. Kifejezetten ingerülten :D

19/lány

2010. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

Van két szép nagy mellem, a testemnek szép formája van, szép telt a szám! De mégis ha gazdag lennék szerintetek mit csináltatnék meg elsőnek?? Zsírleszívás, mellplasztika, ajakfeltöltés, hajhosszabbítás(Most az államig ér csak azért).

Attól még, hogy most arányliag szépnek látom magam, nem azt jelenti, hogy nem akarok még szebb lenni!

Én már kisgyerek korom óta nőnek érzem magam. Szerintem ez magától jön, pedig mindig is önbizalom hiányos voltam!

2010. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kifelejtettem 16/L
2010. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

A legfontosabb nekem is az, ha a barátom elégedett velem külsőre-belsőre és ezt érezteti is velem. Ebből a szempontból most szerencsés vagyok, mert a mostani barátom folyamatosan érezteti velem, és azóta még jobban is érzem magam a bőrömben mint előtte.

Viszont azzal nem tudok teljesen egyetérteni, hogy nem esik néha jól, ha csinosan felöltözöm és egy munkás megbámul vagy füttyög, mert az is valamilyen szinten pozitív visszajelzés, oké, nem egy lírai hősköltemény, de kifejti, hogy tetszem külsőre, és valamilyen szinten jól esik.

Hozzáteszem, lányismerősök is segíthetnek ebben, pl ha megdicséri h milyen jó az új blúzom, vagy milyen jó ez a körömlakk. Egyszóval sztem bármilyen kis bók vagy valami jó lehet.

Ugyanakkor fontos az is, hogy én magam belül jól érezzem magam és elhigyjem, hogy jó vagyok úgy ahogy vagyok.

Szerintem ezek így együtt segítik egymást, pl kb 2 éve még nem sok önbizalmam volt, aztán rájöttem h igenis oda tudom magamat tenni, persze utána több pozitív visszajelzést is kaptam, amitől még magabiztosabb lettem, ami még jobban bejött a srácoknak.

19/L

2010. márc. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!