Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jól érzed magad nálad jóval...

Jól érzed magad nálad jóval alacsonyabb intellektusú emberek társaságában?

Figyelt kérdés
Táncsuliba járok, a csoportunk úgy alakult, hogy rajtam kívül teljesen egyszerű, tanulatlan emberek járnak. Elkezdtek az órákon kívül is összejárni, tényleg nagyon kedves, jóérzésű emberek, de valahogy mégsem érzem olyan jól magam velük, mint a velem hasonló értelmi szintű emberek társaságában. Ez természetes vagy gusztustalan sznobizmus, amiről valahogy le kellene szoknom? Ha az utóbbi, hogyan kedvelhetném meg a társaságukat?
2010. nov. 27. 01:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki egyformán büdösett szarik,fügettlenűl,hogy tanult vagy tanalatlan.
2010. nov. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Azért az emberre nem kifejezetten jellemző, hogy az ürülék szaga alapján válassza meg a társait. Vagy a széklet minőségére, mint közös érdeklődési pontra gondolsz?

Hát nem tudom...

2010. nov. 27. 01:42
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Elso valaszolo nagyon nem uti meg a szintet..... A kerdesre valaszolva, nem, en nem erzem jol magam. Igazabol neha jo nevetni rajtuk magamban de komoly baratsagot nem kotnek ilyenekkel.
2010. nov. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én cigányokon kivül mindenkivel szivesen barátkozok.Azt se tudom,hogy a baráti társaságomban kinek mi a végzetsége.
2010. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem a végzettségről van itt szó, az én barátaim között sincs mindenkinek egyetemi végzettsége, volt aki rögtön dolgozni ment érettségi után, de mégis mind intellektuális beállítottságúak.
2010. nov. 27. 11:18
 6/23 anonim ***** válasza:

de mégis,hogyan jellemeznéd ezeket az embereket?

mi az amitől nem érzed jól magad közöttük?

amugy sztem ha nem nézed le őket emberileg,akkor nem sznobizmus.az,hogy intelligenciában nem vagytok egy szinten arról nem tehetsz.engem személy szerint álltalában nem szokott zavarni az ilyesmi.ahol dolgozom vannak ilyen emberek,kicsit fárasztóak,egyszerűek,de inkább csak jót derülök rajtuk:-) nekem sokkal fontosabb az ún.érzelmi intelligencia,mint az,hogy ki mennyire művelt.ha magasabb szintű filozófiai témákról akarok beszélgetni vkivel akkor meg úgyis megtalálom a megfelelő embert.

2010. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ami zavart köztük, az a beszélgetés szintje volt. Unatkoztam. Nem tudom, szoktál-e netes fórumokat, klubokat nézni, talán azzal lehet leginkább leírni a különbséget. Az egyikben értelmes témákról, összefüggő mondatokban beszélgetnek, a másikban meg csak szmájlihegyeket látsz egy-egy kétszavas benyögés között. Szóval ez olyan volt, mint az utóbbi, miközben az előbbihez vagyok szokva. Meg lehet, hogy hülyeség, de nekem kettéáll a fülem az "eszek, iszok, innák" és társai hallatán.
2010. nov. 27. 12:45
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem tudom elviselni az ilyen embereket, a munkám során én sem csak zsenikkel találkozom, szót értek bárkivel, türelmem is van a gyengébb képességű emberekhez, hanem hogy nem érzem élvezetesnek a velük való egész estés társalgást.
2010. nov. 27. 12:52
 9/23 anonim ***** válasza:
azt hiszem értem,hát akkor kifogtál egy ilyen társaságot,ennyi.én sem érzem jól magam mindenhol.próbáld meg elfogadni,hogy ilyenek és kész.ha nem megy akkor ne legyél velük az órákon kívül,csaknem sértődnek meg.
2010. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És külsőleg ,hogy néznek ki ezek az emberek?
2010. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!