Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak a külsőm érdekel, mit...

Csak a külsőm érdekel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve magammal, ezért napi 500kcal-t eszek és 2-3 órát tornázok. Már egy éve nagyon erősen diétázok, volt, hogy 1 hétig nem ettem,csak ittam. Semmit nem fogytam már több,mint fél éve. Vékony akarok lenni, és már túlvagyok azon, hogy így el kell fogadni magam és akkor minden szép és jó, mert a belső értékek nagyon fontosak. De én ezt nem hiszem!!! Ha nincs fizikai vonzalom, akkor felejtős a kedvesség... Sajnos ez van.

Végigtanultam az eddigi életemet, vannak nyelvvizsgáim, sokat versenyeztem, továbbképző programokon és tanfolyamokon vettem részt, sokat olvastam!És elegem van! 18 éves elmúltam, középiskolát mindjárt befejezem és legjobban most a külsőm érdekel. Voltam orvosnál, kivizsgáltak, semmi bajt nem találtak nálam, és még külsőre sem vagyok anorexiás, mert van feleslegem.

Lehet, tök hülyeség, hogy kiírom ezt a kérdést ide, talán meg is bánom, de annyira elegem van!

Úgy érzem, csak akkor lehetek boldog és akkor fogom jól érezni magam, ha nagyon vékony leszek, mert akkor másképp fognak rámnézni az emberek. Sajnos a külső jobban számít, mint a belső. Mióta fogytam, azt hiszik az emberek, hogy belsőre is sokat változtam, pedig nem. Maximum felültesebb lettem és nem érdekel semmi a testemen kívül. Persze ezt szerintem fel se fogják. Csak mintha ezért jobban szeretnének, hogy így nézek ki és nem vagyok már akkora debella. Vékonynak mondanak,pedig nem vagyok.

Utálom az egészet.Nem érdekel az emberek véleménye. Szép akarok lenni. Senki nem foglalkozik velem.


2010. márc. 21. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy?
2010. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Te már nem azt látod a tükörben, amilyen valójában vagy. Én is így vagyok vele. És tévhit, hogy feltétlenül soványnak kell lenned ahhoz, hogy anorexiás legyél. Ez hülyeség. Az 500 kcal nagyon kevés. Azért nem fogysz semmit,mert megszokta ezt a szervezeted. De ha lecsökkented így a kalóriamennyiséget azzal nem produkálsz fogyást, főleg nem a hájból. Én is pont így vagyok mint Te...már évek óta.
2010. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Írj nekem privát e-mailt. Megbeszéljük. Segítek. Itt úgy sem kapsz normális választ. Csak lehurrognak.
2010. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kár hogyte így látod a világot. Ez már beteges. Kezeltesd magad. Nem testileg az orvosnál, hanem lelkileg... Tönkre teszed magad, de hát a te dolgod, pedig sikeres lehetnél ennyi tudással amit írsz. Saját magad mániáját teljesíted be. Teljesen felületessé válsz, épp ezért nem is szerethetnek mást rajtad mint a külsődet. És akkor majd felkiálthatsz hogy hű igazad volt! Pedig ez nem így van, a normális embereknek fontosak az értékes belső tulajdonságokkal rendelkező társaik. Mégis mit vársz ki foglalkozzon veled? Nincsenek normális szüleid, testvéred? Mindenki utál, mi, vagy meg sem lát? Egy ember sincs akit érdekelsz!? Ugyan menj már ezzel tinikorból visszamaradt hisztivel! Én a két kezem összetenném ha nyelvvizsgáim lennének meg amiket írtál! Mindenben nem lehet tökéletes az ember élete, és nem lehet örökké bánkódni.

De hát ismered a mondást, aki hülye...

2010. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Te jó Isten! Én teljesen ugyanilyen vagyok mint te!

Én már 23 éves vagyok, és még mindig ilyen tini gondokkal küzdök, baromira szégyellem!

Mintha én irtam volna ki ezt a kérdést!

11 éves korom óta hánytattam magam, és sokszor én sem ettem, sőt sokszor még most sem eszek!

Egyszer majdnem meg is haltam! Sajnálom, talán egy agyturkász tényleg segithetne nekünk...

2010. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is érzed, hogy amit csinálsz, az szánalmas. Akkor meg...?
2010. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!