Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A külsőm miatt mért kell...

A külsőm miatt mért kell egyből mindenkinek elolvadnia tőlem?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, hosszú barna hajam van, barna szemem. 168 cm és 53 kg. Sokak szerint gyönyörű az arcom. Nem panaszkodni szeretnék és nem vagyok beképzelt és magamutogató sem. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mért így működik az élet?Ha férfiak meglátnak a külsőm miatt egyből kedvesek lesznek, ha megyek valamerre mindig bámulnak és tényleg szinte bármit megtesznek, vagy pedig egyből szép, de hülye nőként kezelnek. A lányok általában ridegek velem és főleg úgy hogy egy szót sem szólnak hozzám, nem is próbálnak beszélgetni, egyből elkönyvelnek maguknak. Általában az idősebb korosztállyal jövők ki, mert velük lehet beszélgetni. Én imádok jókat nevetni és a családommal, igaz a barátaimmal (kevés van főleg gimiből) lenni. Sokat tanulok, hogy ne legyek hülye szép nő, de mellette vannak saját hobbijaim is, tehát nem csak ülők és várom a sült galambot. Párkapcsolatom nincs, mert nem vagyok egy éjszakás típus. Mért így működik ez?
2011. okt. 18. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden ember külső alapján ítél, hiszen csak azt látja. Mi mást tehetne? Aztán ha ismerkedésig is eljut a dolog akkor tovább alakul a kép... ez így normális.

Engem is szépnek tartanak, pontosabban "angyalinak". Szőke haj, nagy kék szemek, hófehér bőr. Azt hiszik hogy egy cuki aranyos ártatlan kislány vagyok. Aztán akik megismernek rájönnek hogy ebből semmi nem igaz rám.

2011. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MarySue ***** válasza:

Az a baj, hogy én is ilyen típus vagyok. Ha valaki szép, akkor egyből előítéleteim vannak vele kapcsolatban, habár még egy szót sem ejtett ki a száján. De rájöttem, hogy mi a baj: én nem vagyok szép. (na jó, azért nincsenek önértékelési problémáim: nem vagyok rusnya, de nem vagyok szoborszerű szépség:D)

Ha meglátok egy ilyen csajt, akijó alakú, szép arcú, akkor k*vára bosszant, hogy én miért nem vagyok olyan :D Szóval ne is foglalkozz ezekkel a paréj emberekkel, csak irígyek :)

2011. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, hogy elbánt az élet szegény szép emberekkel.
2011. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megdobsz egy képpel mailbe? Légyszi.
2011. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Walk With Me ***** válasza:

A férfiak nyilván akarnak valamit, gondolom nem kell magyarázni, hogy miért számít, ha szép vagy. A szép az szép, ez magától érthetődő. Ezért kedvesek, hogy esetleg alakuljon valami. A nők pedig gondolom a konkurenciát látják benned, irigyek.


Amúgy sok szép lány el van szállva magától, mert kiskora óta sok figyelmet kap, minden fiú őt akarja stb és ezért sok ilyen lány valami királylánynak hiszi magát, aki bármit megtehet. Ezért ne csodálkozz, ha vannak, akik negatív tulajdonságokat társítanak a szépséghez.

2011. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!