Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes lenne felkeresnem egy...

Érdemes lenne felkeresnem egy pszihológust?

Figyelt kérdés

Elsősorban az a problémám,hogy iszonyatosan utálom magamat,a külsőmön mondjuk nagyjából tudnék változtatni,ezért az annyira nem aggaszt,de nagyon zavar,hogy úgy érzem,hogy mindenkit irritálok,sosem merek megszólalni,mert ha azt teszem jó pár kiröhög és ez így is szokott lenni általában,pedig át szoktam mindig gondolni többször is,amit mondok,de sajnos szerintem nagyon buta is vagyok,ezért a tanulmányi eredményem is borzasztó,mert úgy állok hozzá,hogy én úgy se lennék képes megtanulni (mert egyébként tényleg nem fog túl jól az agyam),de ezt elfogadni sem vagyok képes.

Barátaim alig vannak,az egész osztály rühell,főleg a fiúk zaklatnak a külsőm/belsőm miatt,egy pár ember áll csak velem szóba,de ők is csak azért,hogy megkérdezzék van-e cigim vagy pénzem.

Azért is szeretnék pszihológust, a anyukámnak semmi ideje rám,párkapcsolatom nincs (nem is volt sosem),szóval senkivel sem tudok erről beszéni,de ha esetleg lenne rá mód,akkor sem szeretnék senkit ezzel terhelni,csak szakembert azért gondolom mégsem pont ilyenekkel szokás megkeresni.

Szerintetek mit tegyek?

17/L


2015. dec. 3. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen kedves kérdező, ártani biztos nem fog és valószínűleg értelmesebb a köenyezetednél.

Esetleg sulit cserélni nemtudsz?

A külsőddel mi baj volna? Tudnál mutatni egy képet?

Ha a jegyeid rosszak, nem lehet hogy depresszió vagy szorongás miatt? Esetleg az oktatás nem tökéletes?

2015. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is, ha gondolod, nekem bármikor írhatsz.

Szerintem mindenképpen keress fel pszichológust, segíthet. Nekem is ezt kéne tennem...


17/L

2015. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok lányok!

20 éves vagyok és még csak tanulom a szakmát, de nekem is írhattok, ha gondoljátok, szívesen meghallgatlak titeket és tudok ajánlani is pszichológusokat, ha nagyjából ugyanazon a részén vagyunk az országnak! :)

(Én hasonló cipőben jártam általános iskolás koromban.)

2016. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!