Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám kamatoztatni a...

Hogyan tudnám kamatoztatni a képességeimet?

Figyelt kérdés

Rengeteg mindent kipróbáltam. Sok mindenben tehetségesebb voltam az átlagnál, de később valahogy mindig mindenki felülmúlt.

Mindenkinek megvan, hogy miben jó. Én semmiben sem vagyok jó.

Mit tehetnék, hogy kamatoztathassam a képességeimet?


F/18



#bukás #csalódás #tehetség #képesség #talentum #cserben hagytam mindenkit #A legjobb lett volna ha Istennel maradok
2015. dec. 14. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
De mik a képességeid? Miben vagy jó? Ha később mindenki felülmúlt téged, akor nem vagy tehetségesebb az átlagnál.
2015. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak kezdetben voltam jobb nagyon sok mindenkinél.

Később mindannyian megelőztek...

2015. dec. 14. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre mondtam, hogy nem vagy tehetségesebb náluk.

Arra nem válaszoltál, hogy milyen képességeid vannak?

2015. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Semmilyen...

Sok mindenhez értek, de semmihez sem eléggé.

2015. dec. 14. 21:25
 5/9 anonim válasza:
Veled van az erő. Légy a tanítványom.
2015. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy semmiben nem voltál tehetséges...
2015. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz semmihez, akkor csak az marad, hogy kitanulsz egy szakmát, és abban próbálsz jónak lenni.
2015. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodtam, hogy talán elmehetnék utcai prófétának.

És azt mondanám mindig boldog-boldogtalannak, hogy most még nem késő változni, mert különben ők is olyanok lesznek mint én...

Mondanám, hogy CSAK ma van! Nincs holnap! Most kell cselekedni, ma kell változtatni! (mert különben olyanok lesznek mint én...)

2015. dec. 15. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Senki nem tehetségesebb a másiknál. Vegyünk két zenészt: A és B. A azért "tehetségesebb" mert sokkal több időt fektetett a gyakorlásba mint a B zenész. Lehet, hogy a B zenész született előnyösebb képességekkel a zenéléshez, mégis az A felülmúlta őt a rengeteg munkával.

Ennyit a tehetségről.

Tessék elgondolkodni.

2015. dec. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!