Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen téren tudnám kamatoztat...

Milyen téren tudnám kamatoztatni az alábbi "képességeimet" (részlet lent)?

Figyelt kérdés

Világ életemben imádtam nyomozni, ha valamit hallok, rendre utánanézek, mélyen belefolyok a témába, legyen szó geológiáról, csillagászatról, meteorológiáról, fizikáról, gazdasági dolgokról, matematikáról, informatikáról, stb. Sokszor hevernek szakkönyvek előttem, kikölcsönzöm őket, elolvasom, és meg is értem.

Továbbá imádok adatokkal dolgozni. Elég sok témában kerestem már hivatalos forrásokból adatokat, elemzéseket, ezekből átlátható összegzéseket szoktam saját célra készíteni. Nem egyszer volt már arra példa, h több napos keresgélést is szívesen vállaltam, csakhogy legyen egy átlátható tömörebb, egyszerűbb "kimutatás".

Ezt a két dolgot szoktam ötvözni és így egyrészt aktívan bővítem a tudásom a számomra érdekes tudományos témákban, másrészt gyűjtöm, feldolgozom az adatokat, grafikonokat, táblázatokat készítek.


2012. jan. 20. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutatnál valamit az eddigi munkáidból?
2012. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél Erin Brockovich
2012. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendőrségen. Gazdasági bűnügyek(fehérgalléros bűnözők) felderítésében. Magyarországon van belőle bőven szerintem. :D
2012. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát te ilyen "Monk" akarsz lenni.... Ez szép és jó. De pl a Rendőrségnél van éppen elég probléma, nem hinném hogy futná az ilyes fajta "dolgozókra" mert gondolom pénzt is szeretnél ezzel keresni és nem csak ingyen kedvtelésből csinálni.
2012. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolón 5 percig nevettem :D


Amúgy meg annyit tudok mondani a kérdezőnek: EGYETEM/FŐISKOLA....

2012. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!