Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék illem tanfolyamokat...

Szeretnék illem tanfolyamokat szervezni különböző korosztálynak (én tartanám az órákat). Szerintetek lenne rá igény? Hogyan kezdhetnék hozzá? Járnátok? Minden korosztályból várok válaszokat.

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 19:44
 1/5 HI_IM_GHOST válasza:
Szia! Valószínű, hogy nem lenne rá jelentkező (mármint diák), de biztos lennének olyan szülők akik beiratnák a gyereküket egykét tanfolyamra. Én személyszerint nem érzem szükségesnek mivel elég illemtudónak neveltek a szüleim :). (15 éves vagyok)
2015. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért lehet neked is tudnék újat mondani... Hivatali protokollban nem biztos,hogy jártas vagy. :) Azért köszönöm a választ.
2015. dec. 16. 06:32
 3/5 HI_IM_GHOST válasza:
nincs mit :)
2015. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez meg van a szükséges végzettséged, engedélyed?
2015. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végzettség megvan. És arra lennék kíváncsi, milyen engedélyek kellenek hozzá...
2016. jan. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!