Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Inkább csapatként, mint...

Inkább csapatként, mint érzelmi-testi oldalon müködö kapcsolatom van. Nem azért így írom, mert "nem müködik" inkább, mert arra kevésbé van igény vagy nyitottság az én oldalamról, neki pedig jó így is. Valami mégis hiányzik. Nekem! Vajon mi? 28L

Figyelt kérdés
Azon kaptam magam, hogy magamba bolondítottam egy másik pasit, hagytam, hogy beleélje magát, hogy még összebújás is lesz, pedig valójában nem vágyom rá. A rajongása, az ölelése jól esik, viszont a továbblépéstöl meghátrálok. És közben hiányolom a párom. Hamisnak érzem magam mindkettöjük felé, de nem tudtam magam ésszel kontrollálni, hagytam, hogy a flört pezsgetö érzése magával ragadjon egészen addig, míg komolyra nem vált volna. Aztán jön a menekülés. Nem értem, miért kellett ez nekem?!

#kapcsolat #flört #harmadik #valami hiányzik
2012. júl. 28. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ittál, vagy szedsz valamit? Mert igen kesze-kusza az egész.
2012. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szeretet és önbizalomhiány.
2012. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ittam és nem szedtem semmit. :) Lehet, nem értetted a kérdést, de azért köszi, hogy írtál! 2-es: Ha szeretet és önbizalomhiány az oka, mi a megoldás? Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!