Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A hangok a fejetekben, hozzáto...

Beetlejuice kérdése:

A hangok a fejetekben, hozzátok is szoktak szólni?

Figyelt kérdés
Mert hozzám elég gyakran, és vmikor elég vészjóslóak, vagy tök értelmetlenek, és nem tudom őket elküldeni. Vmikor még szórakoztattak, de most már jó lenne ha elmennének.:D
2010. márc. 23. 22:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát, igazából én magam szoktam szólni magamhoz, szal az is én vagyok, csak kicsit gonoszabb változatban. Am nem vagyok skizofrén, legalábbis biztosan nem abban az értelemben, hogy éneket váltanék, meg hasonlók, az biztosan nem.:D
2010. márc. 24. 15:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Énnekem is legalább olyan komoly a problémám mint neked.

Tegnap is épp tanultam. És akkor a hang megszólalt. Ezt mondta: Traubisoda. Azt feleltem, nem, most tanulok. És akkor újra megszólalt, élesebben: Traubisoda. Mondtam nem, most nem. És akkor beleüvltött a fülembe: TRAUBISODA. Elegem lett, kimentem, öntöttem, ittam, visszaültem tanulni. A hang nem szólt többé. Holnap megyek pszichológushoz.xD

komolyra fordítva a szót: ne röhögtess már jó??

2010. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
áááá 19:44-es ezen majdnem beszartam:DDDDDDDDDDDDDDDD
2010. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
:D
2010. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!