Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám előhívni a hiperak...

Hogy tudnám előhívni a hiperaktív, dinamikus, lelkes énemet?

Figyelt kérdés

Vannak pillanatok ( órák, napszakaszok), amikor olyan szinten önmagamat tudom adni, hogy a körülöttem lévő emberek csak ámulnak (nem önfényezés!). Ilyenkor általában mindenre van egy frappáns/vicces válaszom, hiperaktív vagyok, közvetlen, és az emberek szeretnek.

Azt már sikerült kitapasztalnom, hogy ilyenkor valahogy elfelejtem, hogy kivel beszélek, és mindenkivel jól kijövök, tehát felszabadultan viselkedem.

Viszont nem tudom irányítani, hogy mikor legyek ilyen, és pl. idegen emberekkel egyáltalán nem vagyok közvetlen, nehezen nyerem el az ismeretlen emberek tetszését. Hogy adhatom ilyen esetekben (vagy akár a barátaim körében) magamat? Mivel érjem el, hogy mindig ilyen felszabadult legyek? Ilyenkor mindig remekül érzem magam, nem kell azon gondolkodnom, hogy mit válaszoljak, könnyedén csevegek, és ez jól esik, de nem tudom, hogy mivel érhetném el, hogy akár mindig ilyen legyek.



2015. dec. 26. 12:54
 1/3 anonim válasza:
Amikor hiperaktiv vagy, te is mondtad, jol erzed magad. Valoszinuleg olyan osszeszokott tarsasagban, ahol teged megbecsulnek es te sem nezel folyton az oradra, ha veluk vagy, persze hogy felszabadult is nyitott leszel. Normalis emberi reakcio, hogy idegenekkel nem vagy kozvetlen. A barataid koreben meg ha jol is erzed magad, lehetseges, hogy rad aggattak egy szerepet/van egy allando, ugymond posztod a korben, amibol valamiert nem tudsz kibujni, es valaki mas lenni- az igazi onmagad. Ezen csak belul tudsz valtoztatni.
2015. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de néha a baráti körömben sem vagyok ilyen, és van olyan, hogy kevésbé ismert emberekkel meg ilyen vagyok. valahogy ez rámjön...
2015. dec. 27. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerős szitu..
2015. dec. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!