Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz hogy még AnoTalkon is...

Gáz hogy még AnoTalkon is félek beszélni az emberekkel?

Figyelt kérdés
Vagyis persze az iskolában szoktam beszélni az osztálytársaimmal de otthonról nem szoktam sehova eljárni és azért valahogy a suliban könnyebb témát találni.Bár általában így is elég keveset beszélek,mert félek az emberek reakciójától és miután százszor átrágtam magamban amit mondani akarok inkább hogyom a fenébe és csendben vagyok. Ezért hogy barátkozób(??) vagy bátrabb legyek próbáltam AnoTalkon beszélni emberekkel.És a -szia -szia után eltelt pár másodperc szóval gondoltam nekem kéne írni valamit de nemigazán tudtam hogy mit így inkább megszakítottam a beszélgetést
2016. jan. 4. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem igazából az lenne hogy hogyan tudnák ezen változtatni?Mármint azon hogy ilyen félénk vagyok vagy igazán ezen nem is tudok?
2016. jan. 4. 22:46
 2/4 anonim ***** válasza:

"mert félek az emberek reakciójától"

ez a bajod, amin dolgoznod kell.

2016. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak simán félénk vagyok...de ano talkon mindegy h hogy vselledsz!úgyse ltod többet.

A másik tlrészről pedig ,gondolj bele hogy milyen lenne ha úgy viselkedne mit te.mit gondolnál róla.próbálj ulúgy viselkedni mint ahogyan szeretnéd hogy viselkedjenek veled .😊

2016. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en mindig attol felek h a szuleim v valakim elolvassak amiket irok... tudom nem lehet visszanezni de akkor is...
2016. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!