Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok mostanában ilyen?

Miért vagyok mostanában ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában elég furcsa vagyok, nem értem magamat... Egyáltalán nem tudok tanulni mert nem tudom lekötni magamat kb egy percre se mert megunom. (pedig eddig mindig szorgalmas voltam)Még filmeket is 2 részben nézek meg mostanában... Lassan eltaszítom az összes barátomat magam mellől... Folyton elkések mindenhonnan és lógok is a suliból, pedig ezelőtt még ha egy percet is késtem valahonnan bűntudatom volt meg idegeskedtem.

Szinte folyton szomorú vagyok de mosolygok hogy ne vegyék észre... És az egyetlen adrenalin forrás az ha bánthatom magam, különben meg egész nap majd elalszok akár 2 lábon állva is.



2016. jan. 8. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami bajod van, amit leírni sem mersz. Ha úgy gondolod nekem leírhatod.
2016. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha még aktuális a téma, akkor megkérdezhetem hány éves vagy?

Csak mert lehet beléptél a kamasz/serdülő korba, amikor a hormonok felkavarodnak, és furcsa érzéseid és szokásaid lesznek. Velem is ez van, 14 éves vagyok, és dettó ez a helyzet.

2016. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!