Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában nem ismerek magamra...

Mostanában nem ismerek magamra. Tudnátok segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy egy pár hónapja nincs étvágyam, nincs kedvem beszélni az osztálytársaimmal, nincs önbizalmam, a baráti köröm és a pasim szerint is megváltoztam. Mostanában vagdosom magam nem tudom miért? (Eddig vidám beszédes csaj voltam, aki szeretett enni). Van olyan nap, hogy abban sem vagyok biztos, hogy melyik nemhez vonzódom (tudom írtam, hogy van pasim de van egy csaj akivel tök jóban vagyok és néha elgondolkozom mi lenne ha... De ilyenkor mindig emlékeztettem magam, hogy kapcsolatban vagyok). Teljesen el vagyok veszve és sehogy se jövök rá, hogyan tudnék kibékülni magammal.


Aki élt már át hasonlót, vagy tud segíteni annak megköszönném a segítséget.

Kérlek ha lehet értelmes válaszokat szeretnék. Kösz :)



2015. febr. 13. 22:03
 1/5 anonim válasza:

Szia^^ Ilyen nekem is volt már, nem mondom hogy normális de nem valami szörnyű dolog, túl fogod élni, majd elmúlik..((bár én még mindig benne vagyok ebbe..))

Csak az a baj hogy rá kéne jönööd hogy mitől alakult ki ez az egész..családi gond, csalódások.

Írtad az önbizalomhiányt..nemsűrűnvan olyan probléma akár külsőleg akár belsőleg amin ne tudnál váltztatni..szóval ez csak rajtad áll ((beszélek én 0 önbizalomma.:D))..próbáld meg elfogadni magad, vagy valami változást vinni akármibe..akár külső tulajdonságaidba vigyél valami újat, vagy alakítsd át a szobádat..lehet hülyén hangzik de nekem segített egy picit a változás. Vagdosás. Ne csináld nagyon szépen kérlek:c Tudomhogy egy ismeretlen véleménye nem sokat számít de tényleg nincs semmi értelme..akkor lehet hogy jó de utána..fájdalom,hegek..szörnyű. Ha már nagyon bántani akarod magad akkor befőttesgumival próbálj lesokni róla. A kérdés hogy melyik nemhez vonzódsz az még egy bizonyos életkorban normális is:D

Huh nagyon belemerültem..bocsánat hogy regényt írtam..ja és a helyesírási hibákért is:C

(15,lany)

2015. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem van egy erős tippem, miért történik mindez.:)
2015. febr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legelösször is légyszi állj le a vagdosással. Sürgősen.

Gondolkodj el, hogy min változtatt az, ha vagdosod magad. (válasz: semmin)

Aztán kezdj el újra visszatérni a hétköznapokba, vagy legalább tegyél úgy, mintha semmi bajod nem lenne, és ne gondolj rá túl sokszor. Kérd meg a barátaidat, hogy foglaljanak le, ha hívnak valahova ne zárkózz el, menj velük. Hidd el, ha tényleg nem történt semmi komolyabb (családi pervpatré, veszekedések, stb..), akkor csak egy kis idő kell. Figyelj, a lényeg, hogy probálkozz meg, és legyen akaraterőd. Én ennél többet nem tudok ajánlani, és hidd el, semelyikünk se tud az életmódodon változtatni rajtad kívül :)

2015. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat.


Másrészt: Az elmúlt pár napban jobban voltam, sikerült leálnom a vagdosással. Ám az elmúlt szombaton a pasimmal és pár barátommal elmentem bulizni, a buli végén hazakisértük az egyik barátunkat (aki csaj) és megkérdezte, hogy összejönnék-e vele? (Mondjuk kicsit részeg volt a csaj) Az vágtam rá, hogy lehet/valószínű ezért a pasim furán nézett rám (azóta szerencsére nem hozta fel), de komolyan elgondolkoztam a válaszomon. Ezóta ismét rosszul érzem magam és újra elkezdtem vagdosni magam, mélyebbre mint eddig. Tudom, hogy semmi értelme, hogy ideírtam ezt, de ezt a pasimmal meg a barátaimmal nem tudnám megbeszélni, mivel furán néznének rám. ;(

2015. febr. 23. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem beszélges el valakivel, akiben bízol. Ha akarsz akkor nekem is írhatsz, valószínűleg úgysem ismerjük még egymást.

A vagdosást tényleg abba kellene hagynod. Én már majdnem 5 éve csinálom hosszabb rövidebb leállásokkal. Most megint 1 hónapnál járok.

Lehet, hogy most jól esik, de ha így folytatod, akkor csak romlani fog a helyzet és egyre nehezebb leállni. Na meg persze a későbbiekben majd magyarázkodhatsz, hogy jól vagy. Nem nagyon fognak hinni neked. Saját tapasztalat.

Sok sikert a leálláshoz és ha szeretnél beszélni, akkor írj nyugodtan.

19L

2015. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!