Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok csinálni ha beképzel...

Mit tudok csinálni ha beképzelt a barátnőm és mindent megkap? Én kb 2 hónap amig kikönyörgök egy telefont ő meg addig kap egy telefont, ed hardys táskát, hátlapot. Mindent meg kap és nagyon beképzelt és nem veszi észre magát.

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezellen nincs mit tenni...


Megmondod neki-->akkor köcsög vagy

Kinevelni nem lehet, max az idő.. Mikor majd rájön hogy pénzt keresni nem egyszerü dolog.

Nagyrészt a szülőket kéne kérdőre vonni...

2010. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ismerős helyzet.. ne foglalkozz ezekkel... biztos az ő szülei 2szer annyit keresnek, mint a tieid.. de a pénz nem oldd meg semmit!! ha tényleg olyan beképzelt, próbálj meg vele beszélni, hogy téged zavar az, hogy ennyire nagyol az új cuccaival. a ti pénzügyetek más, és tartsa ezt tiszteletben.. elvégre ha barátnők vagytok, nincs mit szégyelni egymással szemben {amúgy szerintem nem szégyen az hogy nem kapsz meg mindent. sőt!megkapsz mindent tizenévesen..felnőttként mi lesz belőled?? 20-30 évesen nem fog anyuci meg apuci venni neked telefont ha épp elromlott a régi. meg kell tanulni mindenkinek, hogy mi az a spórolás. ha szükséged van rá, úgyis megkapod}..ezt a csajt meg bizonyára nem szeretik nagyon a szülei,csak megvesznek neki mindent, nehogy foglalkozni kelljen vele -.- ... de egy percig se képzeld azt hogy "hú de jó neki!" neked biztos a családod sokkal jobb, szeretetteljesebb és a legjobbat akarják neked, hogy rendes felnőtt váljon belőled!!!:D

14/l

2010. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi:) hát igen nem egyszerű eset
2010. márc. 26. 16:50
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi igen:)
2010. márc. 26. 16:51
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen véleménnyel vagy róla, és barátnődnek nevezed? Ez elég ellentmondásos... nagyon szomorú, hogy ilyen értékrended van, telefon meg ed hardys táska jelenti neked a "mindent". Nyilván azért nem veszi észre magát, mert a környezete ugyanolyan beképzelt és önmagával törődő, volt kitől tanulnia, ezek a tárgyak pedig nyilván boldoggá teszik. Szerintem ne irigyeld tőle, inkább sajnáld a lelki szegénységét. Ha pedig valóban a barátod, akkor fel kéne hívni a figyelmét arra, hogy a viselkedésével másokból ellenszenvet vált ki.
2010. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ilyen véleményem van róla mert egyszer tök rendes de ha kap valamit tök beképzelt lesz! és én nem vagyok peképzelt ha arra gondolsz mert én tudom hogy a pénz nem játék és nem a fán terem. de azért elég rosszul esik.
2010. márc. 26. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a barátnőd, akkor az ilyen dolgokat nagyívben lesz*rod.
2010. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kösz nem vagyok szürke kisegér aki mindent eltűr egy barátságban ha megbántod a másikat néha észre kell venned főleg ha naponta csinálja...
2010. márc. 26. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a világon semmi megbántást nem láttam a leírásodban. De ha mégis megbánt, akkro nem barátnő, főelg ha naponta csinálja... de Te tudod, mi jó neked. Biztosan Te is csinálsz hülyeséget néha, amit meg ő tűr el. Ha mégsem így működik, akkor ez tényleg nem egy barátság.
2010. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én nem szoktam hülyeségeket csinálni mert én tudom mi bántja meg őt!! és mindig melleteállok ha van bármi.. de én ezt nem látom viszonzásképp
2010. márc. 26. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!