Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nagyon gáz h az új osztályb...

Az nagyon gáz h az új osztályban (gimi) 2 hónap alatt nincsenek legjobb barátaim?

Figyelt kérdés

van 3-4 lány,akikkel jóban vagyok és odamegyek hozzájuk beszélgetni,de sulin kívül nem találkozok velük,sose hívnak sehova. közülük 2 csaj osztálytársak voltak ált.ban de az egyik csajt ők sem ismerték azelőtt és vele mégis jobban vannak mint velem.mit csináljak h sulin kívül is akarjanak közös programot csinálni velem?

és még egy kérdés: az miért van h azokkal, akiket gimi előtt ismertem meg azokkal tudok nevetni, poénkodni az új osztálytársaimmal meg nem? nem is ismerek magamra. jó, azelőtt se voltam olyan nagydumás menőcsaj de voltak barátaim akikkel csináltunk programokat.magamra sem ismerek,olyan csendes és szürke lettem...mostmeg elkerültem egy másik városba (elköltöztünk) és ki se bújok a szobából egész nap.annyira unom már...mittegyek?

bocs, ha sokat írtam. :D


2009. nov. 22. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert nem te hivod el oket?
2009. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja,hívd el őket valahova^^:D
2009. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
XD Én már 2 éve vagyok gimibe még sincsenek legjobb barátaim. xD Lehet rossz helyre születtél. XD
2009. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2hónap alatt szerintem nem is alakulhat ki legjobb barátság.....bár ki tudja...... de amúgy nem gáz. és ne félj kezdeményezni, hívd te őket.
2009. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is idén kezdtem a másodokat (szintén gimi), és elvesztettem a legjobb barátnőmet. (piti dolog miatt, de hát ő tudja) Vele viszont úgy volt, hogy már 3. nap úgymond barátnők lettünk, és együtt mentünk ki a buszhoz meg csináltunk közös programokat. És senki nem gondolta volna hogy ez a duó tönkremegy. De úgy történt. Kibeszél a hátam mögött, így hát már azokkal is rosszban vagyok, akikkel eddig nagyon jól elvoltam. Iszonyatos egy bestia lett. Úgyhogy egyedül érzem magam.:(


Egyébként szerintem nem gáz, 2 hónap még semmi igazából, de azért én is ajánlom, hogy menj oda a legszimpatikusann lányhoz/lányokhoz, és majd megtaláljátok a közös hangot.:)

2009. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, engem is csak az évzárón vettek észre, azeőtt úgy utálltak, hogy szó szerint átmentek rajtam, fellöktek.

Másodikban már volt vagy 5 ismerősöm, de a suli óta nem volt olyan jó barátom mint itt.

20/F

2009. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. megnyugodtam egy kicsit.
2009. nov. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!