Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El szeretnék menni innen....

El szeretnék menni innen. Miért van?

Figyelt kérdés

Felszállni egy vonatra, és egy teljesen más világban leszállni, ahol nagy emerek vannak, akik tényleg tettek valamit, az élet lehet egyszerűbb, mégis jobb, és történnek esmények, van jó és rossz, és szép erdők, patakok, hatalmas várak, magányos lovasok fekete csuklyás köpenyben... fekete lovon... És egy fekete ló nekem i :D a vége lehet, hogy túlzás, na de mostanában annyit gondolok erre, és reménykedem, hogy máshol fogok felébredni...

És egy olyan hely, ahol rendeznek bálokat, és elmehetek táncolni...

Ezt főképp azért nem értem, mert általábantökéletesen boldog vagyok itt, és elégetlen se szoktam lenni..


2010. márc. 26. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Költözz Sümegre.


[link]

2010. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én közép sulis koromban a középkorba vágytam, most már a 19.század Angliájába is XD

Mindenhol jobb, de legszarabb a mostani korban

2010. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre a középkoros dologra akartam reagálni de nem találtam pont azt a cikket amit egyszer olvastam a középkori kínzásokról. Helyette volt szerencsém elolvasni egy csomó infót mindenféle horrorisztikus módszerről, amik kb egy hétig percenként fognak eszembe jutni. Jófej leszek és inkább nem linkelek ide semmit, csak annyit mondok, hogy a "halál fűrész által" teljesen más és sokkal durvább, mint amit kedvenc sorozatgyilkosunk ki szokott találni (fűrész 1-6). Szal én inkább örülök, hogy ma élek. De persze jobb lenne pár ezer évet utazni a jövőbe (csak meg ne bánjam, hogy ezt mondtam...)
2010. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!