Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gonosz vagyok, de még gonoszab...

Gonosz vagyok, de még gonoszabb szeretnék lenni. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 11:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Kezd kicsiben,bébi fókák agyonverése,csecsemő kereskedelem,...aztán szépen lassan kifejlődik a sötét éned.

Vagy keres egy OKJ-s BAD SOUL képzést!

2016. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Politizálj!
2016. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezek remek ötletek, de ilyen gonoszságra képtelen vagyok, mármint ami a fókákat illeti. A politikához pedig nem értek. Nekem kínai, amit a híradóban összehordanak.
2016. jan. 13. 11:27
 4/29 anonim ***** válasza:
33%

Tanulj ügyvédnek és támogass bűnözőket!

Például: pedofil,anya gyilkos,gyermek szervkereskedő,...

2016. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
86%

Pusztítsd el az össze káposztát ami az utadba kerül.


A csemete káposztákat meg erőszakold meg előtte!


:))))))

2016. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
ne mosolyogj! öltözködj feketében, lehetőleg kapucnit is viselj, és legyen egy öv amit külön jelzi, hogy nem egy kedves ember vagy. Ha bevállalós vagy esetleg egy tetoválás a ami az ördögre utal. Ha az emberek gonosznak látnak, akkor bármi amit teszel, gonoszabbnak fog tűnni.
2016. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én már alapból olyan gonosz vagyok, hogy nem érdekel a pedofil,anya gyilkos,gyermek szervkereskedelem. Mindannyiuknál gonoszabb akarok lenni. Nem kereskedni szövetkezni akarok velük. A káposztát gyűlöm és nem bírok vele, már a töltött káposzta látványától is rosszul leszek, undorító! Nálam bármilyen káposzta olyan, mint a vámpíroknál a foghagyma. Ünnepkor család látogatáskor be se megyek olyan helyre, ahol ezzel dolgoznak főzőcskéznek. És egyébként alapból szeretem a feketét kapucnit viselek. Olyan vagyok, mint egy terrorista.
2016. jan. 13. 12:05
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Ne csak ne add át az időseknek a helyet a buszon, hanem rögtön lépj is a lábukra.
2016. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
76%

"A káposztát gyűlöm és nem bírok vele, már a töltött káposzta látványától is rosszul leszek, undorító! "


Ezért pusztítsd el mindet! Engedd szabadjára a gyűlöletedet my young apprentice és éld ki a káposztán!!!

Ne kegyelmez egyiknek se. A kicsi káposztáknak se!

2016. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Szakmai kézikönyvként használd Lándzsarázó (Shakespeare) műveit, különös tekintettel III Ricsire!
2016. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!