Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol kaphatnék ilyen segítséget?

Hol kaphatnék ilyen segítséget?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy képtelen vagyok dolgokat elérni. Nincs önbizalmam, igaz most kifejezetten semmi különleges dolgot nem csinálok de amikor ösztöndíjas voltam sem éreztem büszkeséget, sikerélményt. Önbizalomhiányom van, céltalan vagyok, nem tudom mi tévő legyek.


Az analitikus örökre a múltba visszakacsingató, mélyre ásó terápiákból már elegem van.

Hallottam vagy olvastam nem rég a pozitív pszichológiáról.

Azt hiszem a rádióban volt erről szó.


Azt szeretném megtudni, hogy hol találhatnék megértő, a múltban minimálisan turkáló, a hogyanokra rámutató pszichológust? Mert egyszerűen elmegy mellettem az élet (27vagyok) mire kibogoznám a lelki sérelmeimet.

Azt hiszem a Popper Péter mondta, hogy az ilyen terápiák még jobban megerősítik a negatív érzelmeket mivel azokkal foglalkozunk leginkább.

Elegem van már ebből.



2016. jan. 19. 16:33
 1/1 anonim válasza:

"Hiába fürösztöd önmagadban,

Csak másban moshatod meg arcodat."


Jogos... de nem pszichológus kell neked. Hanem igazi barátok, egy pár(ha fiú vagy lány, ha lány vagy fiú... vagy ahogyan érzed, de érted hogy értem a párt).

Járjál sportolni(nem egyedül futni). A közösségben végzett sport az nagy önbizalmat ad(nem azonnal, de kis idő múlva).


A pszichológia nem fog pozitívvá tenni, az maximum csak feltárhatja egy-egy dolog okát.

2016. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!