Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináltok amikor egyetemen...

Mit csináltok amikor egyetemen több óra szünetetek van, de arra nem elég, hogy hazamenjetek?

Figyelt kérdés

én most vettem egy tabletet, azt tervezem, hogy azon fogok majd olvasgatni ebookokat, nyelvkönyvet, meg ami érdekel, vagy a tananyagot, vagy filmet nézni rajta...


barátaim nincsenek az egyetemen, meg nem is nagyon szeretnék "függni" tőlük, és mindig együtt lógni...2 éves képzés, nem hiszek benne, hogy itt kialakulhat mély barátság, mindenki felületes a másikkal, így vizsgaidőszakban a nyalógép lányok nem is kerestek, pedig előtte mindennap írtak a hülye kérdéseikkel :D


2016. jan. 20. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Keresek egy különórát, ami pont akkor van.:)
2016. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hm . ez nem is rossz ötlet. köszi
2016. jan. 20. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én olyankor eszek, írom a házijaimat, fordításaimat, olvasok vagy megyek a városba ügyet intézni, ha épp kell.
2016. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Beülök a könyvtárba, vagy keresek egy csendes helyet és tanulok/olvasok. Vagy ha van valamilyen elintéznivalóm, azt megtehetem.
2016. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
iPad-en netezek
2016. jan. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!