Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen volt a tavaszi szünetetek?

Milyen volt a tavaszi szünetetek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk még csak pénteken kezdődött (és még tart 8 napig), úgyhogy egyelőre kb. semmilyen, mert eddig nem csináltam semmi különöset, csak itthon üldögéltem. meg "barátnőztem" (tényleg azt csináltam, csak furcsa kifejezés)
2015. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Tanulni kellett volna törivizsgára. (Egy félévnek számít, tehát első második félév plusz a vizsga átlaga a jegyem :) )


Nem akartam bulizni.

Se inni.

Csak tanulni.


Ezért


Buliztam.

Ittam.

Csak tanulni nem tanultam.



Jó volt, de szar lesz.


17/F :( :D

2015. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ma meg holnap még szünet van, így szerencsére nem múltidő, de nem hiszem hogy bármi is történni fog :/ szar az idő is, ülhetek otthon egész nap.
2015. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tavaszi szünet? Nem volt. Csak ma voltam itthon :(
2015. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig király, de még vasárnapig tart. Pénteken elutaztunk egy kis eldugott hotelbe a hegyekbe. Ilyen zen-hotel, nagyon menő. Úsztam, szaunáztam, masszíroztattam. Van a kertben egy ilyen fákra épített kalandpark, az is nagyon menő, elmászkáltam rajta pár órát. Voltunk kirándulni is a környéken, meg lovas kocsizni. Holnap megyünk haza. Szerdán utazom vissza abba a városba ahol suliba járok és a barátnőimmel leszek. Elmegyünk moziba, szülinapozunk, stb.

Szóval jóság van! =D

2015. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem túl izgalmas. Tegnap apámnál aludtam, de amúgy Sims, FIFA, meccsnézés (Visca el Barca!). Ja és 2 évadnyi Walking dead pár nap alatt. :D


17/L

2015. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Múlt szombaton utaztam a sulival 1 hétre Görögországba.:)Szombat este feljött a barátnőm.Vasárnapra megbetegedtem a légkonditól.Irány ma a doki.:/
2015. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyémántlány ***** válasza:
Egész idő alatt beteg voltam, továbbra is itthon leszek még, pedig ma van az utolsó szüneti nap.
2015. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!