Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem hiszem, hogy pszihopata...

Nem hiszem, hogy pszihopata vagyok. De azért vannak hajlamaim?

Figyelt kérdés
Nehèz elkezdeni.pèldák: oszt társam eltöri a kezèt.. Csont kiáll vèr meg minden.... Aki elgáncsolta sìr mint állat èn higgadt chh nem is èrdekel. Mindennek a definicioját látom vagy az eredetèt : oszt társam azèrt sìr mert a jővőre tekintve rossz szitűációkba kerülhet ès most komolyan olvastam a neten gyakori kerdeseken stb.. Ez az empatia ... Wtf nekem minden úgy jön le hogy mindenki saját 3rdekeit nezi.. : pelda.. Baratok is csak azert vannK mert hasznot huzhatsz beloluk.. Elmenyek, eredmenyek, keresek stb.. Veszekedesnel is e/1 be beszel ... Meg a kozossegbe valo beilleszkedes csak azert van hogy te elorebb juthass.. Baratok szerzese, ami nekem iy van es manipulalom is oket.. Mar keres nelkul azt adjak ami nekem kell.. Na de m1. Nem èrtem ezt az èrzelem dolgot minek
2016. jan. 21. 00:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem be. Veletlen ranyomtam a kuldesre. Na de akkor az erzelmeket nem ertem hogy egyszeruen az a szerep amit mindenki jatszik az a sok álarc amit latok....mindenki jopofizik mindenkinek de a sajat erdekeit akarja... Mindenki ennyi erővel egy manipulatálo pszihopata. Elterve ettol a tematol engem felidegesiteni nem lehet, inkább megjátszom. Ami engem zavar azok az emberek.. Sok hülye., akik nem veszik eszre hogy manipulaljak.. Pl a csaj olelgeti oket puszilgatja, megnyeroen beszel ès már kèrnie se kell dolgozatolban segitenek neki.. Èn már az embereket egy járkálò maszkos húscafatokkènt nèzem. Sok erzelmet megjatszok probalok a kozossegbe beleilleni jol csinalom annyira hogyeggyes erzesek ami wtf szamomra olyan jol eljatszom meg szinte akaratlanul hogy valosnak tunik. Egyetlen erzelem ami nem all tolem messze az a nevetes.. De sokszor ez is fekete kopenyt vet magara es beall a tobbikoze. Marmimt ha elkezdek mezni valamit abbol a szemszogbol hogy nincsenek erzelmek csupan a kozonseg szamara vetited , a viccek ès emberek, szituáciok is egeszen mások.. Szval az egyutterzes tokre nem letezi sztem.
2016. jan. 21. 01:16
 2/6 A kérdező kommentje:
Röviden: sztem az empatia ès az èrzelmek csak megjátszottak, nem stresszelek,vèr láttán sem esem pánikba ( meg amugy sem) ami kulonbozik tolem es a pszichopataktol : nem sodrom veszelybe magam akarattal inkabb vigyazok hogy minel kevesbe tunjek ki a sorbòl, nincsenek ongyi hajlamaim, nem vagyok gyilkos termeszetu ( leszarom az embereket ), nèha szoktam stresszelni dolgozatoknal stb hogy megfeleljek a kozossegnek chh ès ne taszìtson kimagabol a tarsadalom. Ja meg annyi hogy ezt is azert irom ki hogy hogy reagalnak az emberek a valos valomra. A testveremnek megmutattam elborzatt, pszichologushoz akart ajánlani... De pár nap múlva szerencsère azt hitte valami beteges trèfa
2016. jan. 21. 01:31
 3/6 TR75 ***** válasza:
Össze-vissza irkálsz itt mindent, szerintem előbb rendbe kellene tenni ezt a zűrzavart a fejedben, mert ez csak egy verbális hányás volt. Művelődj egy kicsit, nem vagy tisztában a fogalmakkal; ami az eszedbe jutott, csak kiírtad magadból, amolyan "Szabad ötletek jegyzéke" újratöltve... Nincs senki, aki meghallgasson? Az iskola pszichológusa biztosan megteszi.
2016. jan. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te hány éves vagy? Mert az a helyzet, hogy bár ennek az oldalnak a színvonala nem túl magas (hiszen átlagemberek beszélgetnek átlagemberekkel), de attól még ez a megfogalmazás nem ide való. Egyszerűen olvashatatlan, amit írtál, egy kínszenvedés végigolvasni.


"Meg a kozossegbe valo beilleszkedes csak azert van hogy te elorebb juthass.."


Hova előre? Könyörgöm, csak az érhet el valamit, csak az kerülhet előre, aki megdolgozik érte, aki jól tanul, és egyetemre jár. A többiből csak közönséges rabszolga lesz kb. Persze ti még meg vagytok győződve róla, hogy az a kemény, aki mindenféle különösebb ok nélkül tönkreteszi az osztálytársai életét. Egyáltalán nem vagy menő, sem kemény, sem pszichopata. Egy megtévesztett hülye gyerek vagy, aki még írni sem tud, aki tele van haraggal és bánattal, talán a családi helyzete miatt. Biztos gyerekkorodban trauma ért, valószínű a szüleid is elváltak, anyukád meg nem sok időt fordított a nevelésedre. Ezért vagy most ilyen. De minél előbb változz meg. Mert így csak magadat manipulálod.

2016. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az meg nem számít semmit, hogy nem félsz a vértől. A legtöbb orvos és nővér nem fél tőle. Sőt faluhelyen, ahol levágják az állatokat, ott sem. Úgyhogy ez nem számít semmit.
2016. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom , de én elolvastam ,végig,és elsőre megértettem.


Néhol kicsit tényleg összeszedetlen, de érteni a lényeget...


Az a 'bajod', hogy konkrétan úgy érzed , hogy nem érzel a nevetésen kívül semmilyen érzelmet. Azt a véleményt osztom, hogy valamiért családi problémák lehetnek a háttérben, vagy egyéb más átélt trauma ami miatt az érzelmeket már nem éled meg. Talán ha ezzel nem okozol se magadban, se másban kárt, addig jó, ha neked így a jó akkor nincs probléma.

2016. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!