Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek a suliban...

Hogyan viselkedjek a suliban hogy ne vegyék észrerajtam, hogy vagdosom magam ill. öngyilkos hajlamaim vannak?

Figyelt kérdés

Mint ahogy a kérdésemben is van, vagdosom magam meg öngyilkos hajlamaim vannak. Sokszor van rossz kedvem és már alig tudom visszafogni a suliban. Igazából nem is tudom hogyan tehetném. Ezért kéne tanács, hogy hogyan is viselkedjek a suliban hogy ezek ne látszodjanak. A válaszokat előre is köszönöm^^


(Azért nem azt kérdezem hogyan szokjak le ezekről mert nem is akarok. Csak nem szeretném hogy lássák rajtam.)



2015. nov. 12. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusoknak van ilyesmiben tapasztalatuk, őket kérdezd.
2015. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom és köszi :) De nem szeretnék pszihomókussal beszélni :D :/
2015. nov. 12. 19:49
 3/13 anonim válasza:
En vagy sok karkotot szoktam huzni, vavy pedig tesin csukloszoritot (:
2015. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A flúgosok mindig szemet szúrnak ,előbb utóbb észre veszik rajtad ,..alapozóval kend le vagy valami...egyébként meg ha itt akarod hagyni ezt a helyett ,merthogy öngyilkos hajlamaid vannak,akkor nem tök mindegy hogy mit gondolnak rólad? A túlvilágon úgyse számít!És aki igazán megvan áldva ilyen hajlamokkal az nem hirdeti hanem cselekszik!
2015. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igaz :/. Köszi

Csak egy kicsit nehéz is...mert azért van egy-két barátom meg hát egy egy családom is. És rossz látni a suliban hogy nélkülem is jol elvannak. De ha jobban belegondolok igy jobb is. Legalább nem hiányolnak majd.

2015. nov. 12. 20:05
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Igazán önző vagy ,ha van családod és képes vagy ezt tenni velük.Önsajnálat helyett mért nem mész el egy állatmenhelyre önkéntesnek,az állatok közelsége kigyógyítana...
2015. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég vidám vagy ahhoz képest, hogy öngyilkos akarsz lenni. :D Nem vagy te kicsit k**va hülye? :D
2015. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretem az állatokat. De nyilván önző vagyok. De nem érdekel. Ez most kivételesen rólam szol. Az egész eddigi életem arrol szolt hogy másoknak megfeleljek. Elegem van mindenből.


Amugy sokan mondják hogy k***a hülye vagyok csak kicsit más megfogalmazásban. Ès pont ez a baj. Eddig ezt mondták. Mert nem látszódott rajtam ami velem van. Csak már nem nagyon megy a felszines hülyülés :/ sőt semmilyen.

2015. nov. 12. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Pszichológussal azért lenne érdemes beszélni, mert esetleg meg tud gyógyítani. Ez nem érdekelne téged?

Én, ha beteg vagyok, elmegyek orvoshoz. Akkor is, ha alig bírok megmozdulni, fáj mindenem, és ráadásul esik az eső.

2015. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
ha mar olyan hulye vagy hogy vagdosod magad, legalabb csinald rendesen...
2015. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!