Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális vagy nem?

DarkDubstepDragon kérdése:

Ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, lány, kedvenc elfoglaltságom a játék. Mármint, Mortal Kombattal és egyéb, 18 karikás társaival. Nézem a The Walking Deadet, és napi szinten hallgatok Dubstepet. Utálom a lányos dolgokat, csak a fiús, véres, brutális dolgok tudnak lekötni, emiatt rengeteg lány nem fogad el. A szüleim részben elfogadnak, a The Walking Deadet velem együtt nézik, viszont a többit nem nagyon tudják. Ez a személyiség normális, vagy pszichológiai miaszöszös bajaim vannak?

2016. jan. 22. 20:35
 1/5 anonim válasza:

11 éves koromban a szemem eltakartam ha valamilyen filmben elkezdett szirénázni egy autó. :D

Játszani lehet, de ne vidd túlzásba. Illetve ne feledd, hogy a játék-csak játék, a film-csak egy megjátszott szerep. Tehát a normális ítélőképességed ne dobd el, ne bántsál senkit. :D

2016. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem bántasz senkit, addig nincs semmi baj.
2016. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A többi lánnyal kapcsolatban csak annyit hogy:

FINISH HER!

2016. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem semmi bajod sincs. Vagány lány lesz belöled. :)
2016. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet lezbikus vagy
2016. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!