Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz, az hogy 28...

Szerintetek gáz, az hogy 28 múltam, de nem érzem azt, hogy akarnék gyereket?

Figyelt kérdés
nincs párom...sosem volt, nagyon sok rossz élményem van,és a nőiességemmel sem vagyok kibékülve sem testileg sem lelkileg, eléggé sorvadok lelkileg, és volt már betegségem is ott lent....és nagyon fura érzések törnek rám, ha látok terhes nőket....meg alapból az Anyaság, a szexet is hol kivánom, utana volt hogy összejöttem lazára, akkor az rossz volt.....egyáltalán nem kivánom egy ideje...és nem is akarok semmi ilyet, de megnyilni se tudok lelkileg, mert nem is kiváncsiak rám, semmibe néznek, csak testileg akarnak max utána szia
2016. jan. 23. 21:39
 1/5 anonim válasza:
Nekem nem.
2016. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nagyon össze vagy törve. Keress fel egy pszichoterapeutát.

Nem hinném, hogy mindenki semmibe vesz. Vannak normális emberek is. Hidd el.

2016. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyereket megértem, de a többi eléggé problémásnak tűnik. Pszichológust ajánlom én is.
2016. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt azért ne mond hogy nem kíváncsi senki rád, a belsődre. Rossz párokat választottál, erről nem tehetsz hogy kihasználtak. Pedig sok normális férfi van.

El is hiszem hogy ki vagy lelkileg, és el vagy keseredve emiatt. De ne add fel.

Megértem a helyzetedet.

Melléd egy önzetlen, nyitott, türelmes, megértő, kedves és szerető férfi kellene, akiben meg tudnál bízni.

Vannak ilyenek, csak még nem találkoztál vele.

Ne add fel a reményt.

2016. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

még ráérsz gyereket szülni, bőven van időd.


Milyen bajod volt ott lent ?

2016. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!