Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány minél nagyvárosibb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány minél nagyvárosibb, annál kevésbé (vagy később) akar gyereket és annál inkább benne van a laza kapcsolatokban, alkalmikban. Miért?

Figyelt kérdés

Vidéki nagyvárosban tanulok, ahol nagyon sok fajta lánnyal találkozok és ismerkedek az egyetemen. 3 év alatt azt vettem észre, hogy a vidéki (néhány ezres, max tízezres) helyekről jövő lányok sokkal inkább tartós kapcsolatokat keresnek. A nagyobb városi lányok pedig könnyebben rávehetőek alkalmi dolgokra.


Nem mondom hogy ez kizárólagosan mindig így van, de azért 100-as nagyságrendekben próbálkozva bőven észrevehetőek a különbségek.


Vannak barátaim Budapesten, akik ott tanulnak és ők azt mondják ott még könnyebb alkalmikat összehozni. Miért?


2015. nov. 3. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen, a vidékiek szívesebben akaszkodnak rá egy városira, hogy eltartsa őket életük végéig és ne kelljen visszamenni Pereputtyfalvára, nehéz ilyen embert találni, tehát azt az egyet próbálják is megtartani.


Én budapesti vagyok, a vidéki csajok már attól eldobják a bugyijukat, hogy helyi vagyok.. :P

2015. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem csak az számít, hogy egy nő minél monogámabb legyen, minél hamarabb és minél több gyereket akarjon és minél kevesebb férfival akarja az életben megdugatni magát.
2015. nov. 3. 16:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Vao kerdezo! Ha tenyleg igy gondolod le a kalappal!
2015. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggő.
2015. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3: Ezt nem a semmiből szoptam ki, hanem az utóbbi 3 évben közel 2 éven keresztül ismerkedtem tucatnyi és tucatnyi (talán kicsit túlzás, de száz és száz) lánnyal, ami alapján ezt a következtetést vontam le.
2015. nov. 3. 16:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a különbség, hogy egy kisebb helyről jövő lány csak úgy látja biztosítottnak az életét, ha valakinek a férje lesz. Egy nagyobb városban több a lehetőség, nem az egy lány kizárólagos életútja, hogy egyszer valakinek a férje lesz. Képes olyan munkát találni, amivel nem függ mástól. De mellesleg miért ne szórakozzon? Nem csak a férfiaknak van igénye a szexre.
2015. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6: Oké, de én a saját szemszögemből látom a dolgokat.


Engem a tartós kapcsolat iránt érdeklődő lányok érdekelnek. Felőlem "szórakozhat, lehet független, vállalhat munkát és anyagi függetlenséget, lehet családja 30 éves kora után", csak hogy az ilyen nők engem taszítanak és nem érdekelnek.

2015. nov. 3. 17:03
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Egy normális "vidéki" lány rosszul van az pesti, agyatlan pasiktól mint te. semmi férfiasság nincs bennük..

El vagytok tévedve de nagyon pestiek, akik azt hiszitek hogy azért mert ott éltek jobbak vagytok mint az ország többi részén élők.

Vidéken értelmes normális lányokat lehet találni. márpedig az értelmes normális lány nem rövid távra akar pasit. Átgondolja és azzal van együtt akit szeret.

Pesten meg szimplán sok a k*va van..

20/F "vidéki" -.-

2015. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéken nőttem fel de szerencsére gimi óta Bp-re költözhettem. A falunkban mai napig azt látom, egykori oszt társaimon pl. h nagy a nyomás vidéken, hogy legyen a nőnek férje, gyereke, mert anélkül nincs létjogosultsága, egyszerűen szégyen karrieristának lenni (értem ezalatt, én is csak egy normális, aranyos férfire vártam de bizony 30 évesen házasodtam csak mert akkor jött el az ideje) közben 18 éves koromtól akárhányszor hazamentem folyamatosan kérdezősködtek h vane udvarlóm, ne legyekmár olyan válogatós, már itt az ideje a családnak stb.

Ellenben az utcánk ahol anyukám azóta is lakik tele van:

1. kisgyerekes elvált velem egykorúakkal

2. veszekedős-bántalmazós házasokkal

2015. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8: Ha a kérdezőnek, nekem válaszoltál, nem vagy nagy észkombájn. Én sem vagyok budapesti, hanem egy vidéki nagyvárosban élek, aminek tizedannyi népessége sincs, mint Budapestnek. Ha rosszul értettem a válaszod és ezt nem nekem írtad, akkor bocs.


9: Köszi a választ. Szerintem te a másik végletet képviseled, de értékelem hogy a te véleményed is hallhattam a dolgokról.

2015. nov. 3. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!