Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van az, hogy bevadulsz...

Mitől van az, hogy bevadulsz órán?

Figyelt kérdés
Órán mindig rám jön a vadulhatnék , és a kezemet nem tudom uralni és elvesztem a fejem. Persze nem egyedül.

2016. jan. 26. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Iskolaéveim alatt az általános iskolában éreztem magam vadnak. Ott is csak akkor, ha valami eszméletlenül értelmetlen óra volt, és maga a tanár is majdnem belehalt az unalomba. Plusz volt néhány osztálytársam akik még komolyan is vették mindezt. Hát olyankor kirúgtam a padunknak az amúgy is kilazult lábát, hogy a pad akkorát zuhanjon a parkettán mint ha Sziveszter lenne. Hatására az egész osztály kórusban és egyszerre:

- Hú-ú-ú-ú-ú-ú!!!!!

Utána megnyugodtam, mert ezen legalább volt mit csodálkozni mindenkinek.

Persze értelmes órákon és normális iskolákban meg mindig pedáns tanuló voltam, sőt tanulmányi versenyeket nyertem és le is diplomáztam.

2016. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!