Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szegény átlagos külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény átlagos külsejű lánynak lehet helyes, normális barátja?

Figyelt kérdés

Sajnos sosem álltam jól anyagilag, és ez látszik azért. Kevés ruhám van, és nem tudok magamra annyit költeni, mint egy vagyonos lány, így a hajam se olyan szép, meg úgy egészben én se.

Most épp nincs munkám, amugy takarítónőként szoktam dolgozni.


Ha társat keresnék, akkor ezek hátrányt jelentenének? Vagy ettől még lehetne az ízlésemnek megfelelő partnerem?



20N


2015. dec. 6. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Sokan pont, hogy az egyszerűbb lányokat értékelik. Az pedig külön becsülendő, hogy dolgozol, bármi is az. Már csak az a kérdés, milyen az ízlésednek megfelelő.
2015. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Én nő vagyok, de férfiként elvennélek és ùgy bánnék veled, mint egy hercegnővel;)
2015. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, de neked nem. Te teljesen elmebeteg vagy már ezzel a pénz- és külsőparáddal, miközben egy percig nem gondolkodsz el a már nagyon sokszor feltett kérdésre: miért írod ki hónapok óta(!) minden hap, minden kategóriában ugyanezt? Dilis vagy? Komolyan.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Dilis az te vagy, utolsó, ha az összeesküvés elméletek gyakrin adnak értelmet az életednek
2015. dec. 6. 15:16
 5/19 anonim ***** válasza:

Én férfiként mondom ugyan azt min a 2. válaszoló! :) 26/f

Nem érdekel mit dolgozol. A munka soha nem volt szégyen!

2015. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha a szíved a helyén van, természetesen lehet. 21/F
2015. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, de átlagos külsővel miért akarsz mindenáron helyes pasit?
2015. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mar akkor szimpi lettel amikor olvastam a soraidat es szivesen megismernelek,de en dupla annyi idos vagyok mint te es azt nem szeretik a lanyok....
2015. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem a ruha és a külcsín a legfontosabb,ezt nem felejtsd!

Neked is ugyanúgy megvan az esélyed arra,hogy megtaláld a neked megfelelő párt,mert szerintem egy nagyon rendes lány lehetsz!:)

23/F

2015. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Egy elenyésző csoportnál ez hátrány, az emberek túlnyomórészénél viszont nem. Azt viszont meg kell említeni, hogy a pénztelenség ellenére bárki lehet jól ápolt, higiénikus.

Az meg egy másik dolog, hogy a külsőségek csak kb 40-50%-ban járulnak hozzá egy jól működő párkapcsolathoz, a többi a jellemen múlik.

2015. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!