Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnek htb lenni. Miert...

Szeretnek htb lenni. Miert baj az 20 evesen?

Figyelt kérdés

Nem akarok tanulni, se dolgozni. Nem reg ott hagytam a jogi egyetemet, holott csak fel evem volt hatra, de egyszeruen nem erdekelt, hanyingerem volt tole. Viszont igy dolgoznom kene ugye...voltam mar parszor de nem jo, kellemetlenul erzem magam a sok ember kozott, akik allandoan kibeszelnek es osszeneznek a hatam mogott. Raadasul rettentoen nehez felfogasu, lassu es bena vagyok, ezek pedig nem jo tulajdonsagok a munka teruleten.

A szuleim szerint hulye vagyok es nem ertik miert lett ilyen felfogasom.A baratom mellettem all, o azt mondta ha ugy allna anyagilag egyaltalan nem banna, ha otthon maradnek.


2016. jan. 28. 14:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Majd te is megélsz 30ezerből.
2016. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Miből tartod el magad, és miből veszed meg a cuccokat így hogy nem akarsz dolgozni ? Ki tudja,lehet a barátod sem lesz mindig veled,ha szakítotok mi lesz? Miből mész nyaralni vagy akárhova?Elég CIKI/GÁZ a felfogásod..később bánni fogod h semmit nem tudsz magadnak venni.
2016. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
92%

Ha 20 évesen csak fél év volt hátra a jogi egyetemből, akkor te zseni vagy. Ha zseni vagy hogy lehetsz lassú felfogású?

Szóval kamu....

2016. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
htb ? azmiaz ?
2016. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
51%
Háztartásbeli. Magyarul otthon ülne egész nap, míg a párja dolgozik.
2016. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Azert baj huszevesen, mert most, es csak most van valasztasod.

Ha most nem htb leszel, tiz ev husz ev mulva mindig lesz eselyed htb lenni ha az akarsz lenni. Forditva meg nem tudsz valtoztatni, ha tiz ev mulva nem tetszik, akkor mar ugymaradtal, sehova se fogsz 30 folott nulla tapasztalattal kelleni.


Az hogy a baratod melletted all, jo dolog, de ez egy lutri, mi van ha ot ev mulva megun, es ugy gondolja hogy a kozos eletet majd inkabb egy komoly novel tervezi aki szinten beletesz a kozos jovobe?


Azonkivul meg szerintem egy egeszseges felnott emberben benne van a fuggetlenseg, onallosag iranti vagy. Nem zavarna ha eltartana valaki, ki tiltakozna ilyen ellen, de az mar zavarna ha kiszolgaltatott lennek, es nem is tudnek onerobol megelni ha kellene, remelem latod a kulonbseget...

2016. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Jogi asszisztens-2 eves szak.

Anyamek nagyban remeltek, hogy majd utana tovabb allok a jogasznak, hat nem :).

Engem egyaltalan nem zavarna az otthon ules, nincsenek magy vagyaim egyebkent sem.

Ha szakit velem akkor meg igy jartam, valoszinu nem birnam sokaig es ongyilkos lennek. Nagyon nincs miert elnem.

2016. jan. 28. 14:56
 8/40 A kérdező kommentje:
-a*
2016. jan. 28. 14:56
 9/40 A kérdező kommentje:
Nem, engem nem zavarna ha kitartananak. En ebben nem latok semmi rosszat, foleg, ha a felek megbeszelik egymas kozt.
2016. jan. 28. 14:59
 10/40 anonim válasza:
71%
Szerintem fordulj pszichológushoz. Ez nem egészséges.
2016. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!