Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnek htb lenni. Miert...

Szeretnek htb lenni. Miert baj az 20 evesen?

Figyelt kérdés

Nem akarok tanulni, se dolgozni. Nem reg ott hagytam a jogi egyetemet, holott csak fel evem volt hatra, de egyszeruen nem erdekelt, hanyingerem volt tole. Viszont igy dolgoznom kene ugye...voltam mar parszor de nem jo, kellemetlenul erzem magam a sok ember kozott, akik allandoan kibeszelnek es osszeneznek a hatam mogott. Raadasul rettentoen nehez felfogasu, lassu es bena vagyok, ezek pedig nem jo tulajdonsagok a munka teruleten.

A szuleim szerint hulye vagyok es nem ertik miert lett ilyen felfogasom.A baratom mellettem all, o azt mondta ha ugy allna anyagilag egyaltalan nem banna, ha otthon maradnek.


2016. jan. 28. 14:39
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Sok hozzam hasonlo no/ferfi van akiket ha vmi/vki nemm

tartana eletben, mar reg a fold alatt lennenek( nekem ilyen a baratom). Csak ok 40-50 evesek.

2016. jan. 28. 15:21
 22/40 anonim válasza:
23%

Ez nem baj,sőt tisztellek,hogy sok nővel ellentétben,te őszintén bevállalod és beismered! DE!!!! Ez csak abban az esetben működhet,ha reális meghúzol egy vonalat az életszínvonaladban!!! Azaz HA nagyon fullos csaj vagy és kifogsz 1-2 gazdag "szponzort" és finanszírozzák az életed vagy a fapados verzió,amikor egy csóró pasi mellett vergődsz.


HA fullos csaj vagy és találsz szponzort,akkor hajrá!


37/KAN

2016. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Költőnő? ***** válasza:
94%
az önbecsülésed egy szatyor döglött tücsök szintjén van. Szted ezt sokáig ki tudja elviselni? No meg aztán: Tételezzük fel, h el tud tartani az embered. Tételezzük fel, h nem sokall be és lép le ár év múlva. Jön a gyerekkérdés. Szted ilyen életfelfogással lehet egészséges lelkületű gyereket felnevelni?
2016. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

ugyanmár én akkor gondolkoztam így amikor még nagyban kamasz voltam, te kislány csak szimplán még nem nőttél fel és ragaszkodsz a saját teóriádhoz ahogy a Emósok is szoktak.azt a fél évet kibírhattad volna, nem életképtelen vagy csak lusta és ezzel az ember nem így születik csak kialakul,de tegyük fel htb leszel.

Évekig feleségként/anyaként gürizel a szüleid közben meghalnak szóval nincs ki támogasson. Aztán a férjed is meghal(férfiak elvileg előbb halnak) és akkor ott állsz hogy upsz nem dolgoztam így csak minimális nyugdíjam van amiből még a síromat sem tudom megvenni. szóval nőjél fel és ne fogd a természeted arra, hogy te eleve ilyen vagy pláne nem ilyen fiatalon :D

2016. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
41%

Nézd ez az életforma csak önérzet nélküli nőhöz passzol, aki nagyon alá tudja rendelni magát másik férfinak. Persze a határok lehetnek eltérőek (pofononokat is tűrsz-e, vagy csak leüvöltést, esetleg csak szexben önzést, megcsalást..., vagy csak egy kis dirigálást), de ez magára adó nőnek mind megalázó enne.


Igazából ilyen nőt még nagyjából normális férfi sem tud becsülni. Sokkal nagyobb csodálatot kelt egy férfiban, ha a nőnek van méltósága, pl. ha egy nő akkor is beadja a válópert az őt megcsaló férje ellen, ha a válást a férfin kívül a nő is keményen megsínyli (pl. házból szolid lakásba kell költöznie, részmunkaidő helyett teljes munkaidős állást kell vállalnia, gyerekei). Még ha ezután ez a férfi a szeretőjével össze is költözik, akkor sem azt fogja becsülni, hanem a volt feleségét.


38F

2016. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most jól bírod, de később valószínűleg nem fogod olyan jól bírni. Persze ha minden nap partizol, vagy hasonlók, akkor lehet bírni, de amúgy rohadt unalmas otthon ülni. Én inkább egy enyhe depressziót sejtek a háttérben. Otthon ülök én is, betegség miatt, nagyon hiányzik a munka, tudnék is dolgozni, csak persze nincs nekem megfelelő, nem tudom rendesen lekötni magam és persze lehet itthon tornázni, vagy nyelvet tanulni, de úgysem veszi rá magát az ember, szóval valami nem oké, ha téged semmi nem érdekel.
2016. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%
Neki jogi egyetem=jogi asszisztens OKJ.
2016. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
30%

Én teljes mértékben egyetértek veled.

Rettentően nehéz felfogású, lassú és béna vagy.


Nem vagy másra alkalmas, csak hogy nyugton feküdj, amíg a se.gged ba.sszák.


A htb is dolgozik! Csak közben nem megy el otthonról.

Szóval ha nem akarsz dolgozni, akkor ugorj a vonat elé.

2016. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Beleolvasgattam a siralmaidba.


1. Tartom, hogy a htb dolgozik. Én most GYED-en vagyok, reggel 5-kor kelek, elindítom a gyerekeket suliba, babázok, etetem a kazánt, takarítok, főzök, mosok, pakolok, hazajönnek a nagyok, tanulunk, közben babázok, este a nagyok már alszanak, én még mosogatok, bepakolom a kaját másnapra, és olyan 10 felé beesek az ágyba. Aki azt mondja, hogy nem dolgozok, azt tépem is darabokra...

Tavasztól nem kell fűteni, akkor kertet művelek.


2. Ahogy elnézem, benned ahhoz sincs meg az akarat, ha reggel felkelsz, kimássz az ágyból, és átöltözz pizsamából. Ezzel a felfogással, nulla életcéllal, nulla életörömmel, stb: három év otthon, és tényleg ki is ugrasz a vonat elé, ha eltartanak, ha nem.


3. Gyakorlatilag tengerimalac akarsz lenni: etessenek, gondozzanak, adjanak inni, minden szükségleted elégítsék ki, cserébe nem csinálsz semmit. Egy kutya legalább házat őriz, a macska egeret fog, a tengerimalacnak nincs más haszna, csak etetheted meg néha cuki. Ennyiért egy pasi sem fog eltartani, arra mérget vehetsz.


4. Más az elmélet, és más a gyakorlat. Majd a pasid se fog ilyen lelkesen állni a dologhoz, ha TÉNYLEG évekig eltart, te meg csak a se.gged hizlalod otthon, és nem vezeted a háztartást, egy csekket nem tudsz feladni, mindent neki kell intéznie. Szerinted... hány olyan nőt talál helyetted, akit ha eltart, akkor tip-top a lakás, és mindent a szájába tesz cserébe? Elárulom: ezret!!

2016. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Ja, és 20 évesen nem baj... Majd 30 évesen lesz kur.va nagy baj, meg 50 évesen.

Egyébként az utcán koldulva is csak ülsz, nézel ki a fejedből, lesz ami lesz, de dolgozni meg tanulni azt nem kell. Ez a neked való élet! Csak néha kicsit hideg van.

2016. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!