Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az "Élj úgy, mintha a...

Mi az "Élj úgy, mintha a holnap nem létezne"?

Figyelt kérdés
Mindig hallom, hogy meg kell tanulnom holnap nélkül élni, hogy túl komolyan veszek mindent... 14 éves vagyok, mindent megértek, de ezt nem... Valaki el tudná rendesen magyarázni?
2016. jan. 29. 15:06
 1/3 anonim válasza:
Neked még pont nem szabad úgy élned. Mert most építed a jövődet. Ha ezt neked mondják valószínűleg arra célozhatnak hogy nem fontos dolgokkal töltöd az időd nagy részét.
2016. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző vagyok. Az én szemszögemből ez a szólás annyit tesz, hogy az embernek meg kell tanulnia értékelni minden egyes napot nem egyenértékű azzal amit én csinálok (rám inkább a kétvégén égeti a gyertyát a jellemző)

Tehát egy napod ne azzal teljen hogy felkelsz suli vagy meló aztán otthon gép kaja alvás hanem igenis élvezd ki az életet. csak gondold végig ésszerűm keretek között mi lenne az amit szívesen csinálnál vagy kivel lennél szívesen azon a napon amiről tudod hogy az utolsó.

2016. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy megértetted a kérdést. Köszönöm szépen a választ. :)
2016. jan. 29. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!