Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden tini igy van? Nemtudom...

Minden tini igy van? Nemtudom mi van velem . Olyan fura vagyok mostanában. Itthon vagyok nem kell menjek sehova, pihenhetnék s mégis olyan levert vagyok. Holnap matek felmérő, nemértem a kémiát, és az emberekkel 0 vagyok.

Figyelt kérdés

Nincs önbecsülésem, nem akarok többet társaságba menni, de egyedül se akarok lenni.azon jár az eszem hogy lehetnék jobb. mindig uj cucccokat szeretnék, és nemtudok laza lenni, hogy most kit érdekel mi van rajtam? Nemtudoook semmit, bizonytalan vagyok. és folyton . Mindenki igy van ezzel? Szeretnék jól tanulni, próbálok hozzáálni, mindent meg akarok tenni, de az életem egy hullámvölgy. Fent, lent, lent, lent, fent, lent. és valahogy igy.

Adjatok tippeket:(..jó szeretnék lenni, laza, és bizonyítani akarok.nemakarom hogy az emberek véleménye érdekeljen.Mit csináljak?



2013. okt. 10. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
ha megtudtad szólj már nekem is....
2013. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(bocsi ha kiábrándító ez első válasznak)
2013. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!