Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A 3ÉVE legjobb barátnőm...

A 3ÉVE legjobb barátnőm mostanában bunkó kibeszél rólam és minden titkomat elmondja ráadásul szivat is 1 csomót de nem dedósat hanem bunkót ráadás a legbeképzeltebb csaj ismer itek a szokásos menő csajt aki beképzelt stb azzal lóg most MIÉRT?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

az emberek változnak, csak nem mindíg jó irányba!!!

sjnos ezt kell mondanom:

SZOKD MEG! EZ AZ ÉLET!!!!

2010. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%

abból, amit leírtál azt a következtetést vonom le, hogy ez a csaj nem a legjobb barátnőd! ha az lenne, akkor nem művelne ilyen dolgokat. lehet, hogy számodra nehéz lesz, nem tudom, de ha nem változik meg, akkor szerintem ne vedd többé figyelembe! nem érdemes!

amúgy, ezt csak úgy mellékesen mondom, nem abban mutatkozik meg az, hogy ki a legjobb barátnőd, hogy hány éve ismered, vagy hány éve nőttetek össze! :)

2010. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. velem is ez történt (mondjuk kicsit durvább dolgokat csinált a bunkózásnál vagy kibeszélésnél), mi 7 évig voltunk "legjobb" barátnők, először elég sz@arul éreztem magam de most már inkább örülök, hogy már nem vagyunk barátnők

megértem h ettől eléggé kibuktál de az ilyen amit leírtál nem a legjobb barátnőd :( ha nem változik meg hagyd a francba, nem csak ő létezik a világon

vannak más haverjaid meg barátaid nem?

2010. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen vannak és köszI
2010. márc. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!