Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találhatok ilyesfajta...

Hol találhatok ilyesfajta jóslást?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy egy kismama elment egy jósnőhöz ahol mondott neveket hogy mit szeretne a lányának és a nő elmondta hogy akkor mi fogja őt jellemezni és milyen élete lesz, mit jelentenek a nevek. Hol lehet ennek utána olvasni, esetleg keresni egy ilyen jósnőt?

2016. febr. 3. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz sok névelemzést. Hogy mennyire hiszel benne vagy konkrétan ennek az már a te dolgod.

Amit az én nevemre ír az nagyjából stimmel rám egyébként.

2016. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyerek természete nem függ a nevétől. Genetika és legfőképpen a nevelés.
2016. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az elso valaszolonak :) masodik valaszt nem veszem valasznak mert nem ezt kerdeztem
2016. febr. 4. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A numerológia tudományág foglalkozik ezzel. Keress egy jó numerológust! Egyáltalán nem hülyeség, amit írsz, mert a név kötelez, ugyebár tartja a mondás.
2016. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!