Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy a személyisége...

Úgy érzem, hogy a személyiségem unalmas, lehangoló, nincs bennem semmi érdekes. Így találhatok barátot?

Figyelt kérdés
19/L
2012. nov. 28. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Persze, ha szép vagy.
2012. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán lehet, hogy esetleg nem kizárt.
2012. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Találhatsz, bár szerintem ha így tartod magadról és ezt elfogadod, akkor másokra is kiadod ezt a gondolatot. Inkább próbálj bízni magadban és előbb keresd meg magadban az értékeket, amit feltudsz mutatni és azt ha eladod másoknak, végül fogékonyak lesznek rá.
2012. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Találhatsz persze. És közben az is kiderülhet, hogy nem is vagy unalmas - ha már van véleményed, akkor van valami ami kapcsán lehet beszélgetni.
2012. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy általában szépnek tartanak, így akadnak fiúk, akik meg akarnak ismerni, de két találkozás után rám sem hederítenek. Gondolom a gond az, amilyen vagyok.
2012. nov. 28. 23:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyre több az efféle kérdés az oldalon, ergo egyre csak nő a boldogtalanok és a reményvesztettek száma. Ez mitől lehet?!
2012. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja én szeretem az unalmas embereket, meg szeretek levelezni is. Ha gondolod írj és meglátjuk hány levélváltás után nem fogsz válaszolni :D
2012. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Depresszió?


Az a helyzet, hogy hiába akarnék embereket megismerni, iszonyat türelmetlen vagyok, és ha valakit megkedvelem olyan szinten rávetem magam és meg akarom osztani vele az életem minden pillanatát, hogy fejvesztve menekül előlem minden értelmes ember.

2012. nov. 29. 11:09
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Szeretkezni nem akarsz?
2012. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

11:09


Tegyünk egy próbát :D levelezés még nem ártott meg senkinek.

2012. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!