Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki az ha tizenhét évesen...

Ciki az ha tizenhét évesen éretlennek tartom magam a komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

már sok barátnőmnek van, de...nem is tudom...nem idősebbek nálam de mégis valahogy olyan érettebbek...sokkal....

Sokszor gondoltam már azt hogy jó lenne egy pasi mert még a végén azt fogják gondolni, hogy nemérdeklődök a pasik iránt, pedig igenis érdeklődök, érdekelnek meg minden de úgy érzem nem akarok belemászni egy komoly kapcsolatba. Tudom hogy furán hangzik egy 17éves szájából, de mit tehetnék, ha egyszerűen nem vagyok még rá felkészülve? Siettetni meg nem akarom a dolgokat, mert akkor meg boldogtalan leszek:(

Amúgy elég rosszak a jegyeim, és szeretnék egyetemre/fősulira bejutni és mindenképp javítani akarok és csak erre akarok most koncentrálni.

Nem vagyok visszahúzódó csak egy picit félénk...de tényleg csak kicsit.

Van pár barátom, haverom ( nem valamisok) de elvagyok velük :)

Ciki az ha én az érettségi utánra tervezem a szerelmet?

Tudom hogy az egyetemen majd belefogok majd pusztulni a tanulni valókba, de én akkor akarok majd csak belemenni egy normális kapcsolatba.Nem vagyok ódivatú de msot hoztam létre egy szabályt magamnak : 1 Tanulás 2Család 3 Barátok 4 Pasik

ezt cikinek tartjátok? Mi a véleményetek?


2010. márc. 29. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
pff egyáltalán nem gáz:D sőt szerintem ez a jó felfogás...monnyuk én csak 14 vagyok de énis teljesen igy vagyok...már majdnem az összes kis cs*tri 13 évesnek pasija nekem meg a életbe nem lesz sztem:D nem is akarok még...szerintem nem gond..azt csináld ami jólesik...de azt nézd hogy hány barátnődnek van pasija...
2010. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, sőt most ahogyan végig olvastam inkább Te vagy érettebb már mint a gondolkodásod így értem:D és hogy így hoztál Magadnak egy szabájt nem baj bár én a családot elsőnek raknám, legalább abban ha valami komoly dologban kell segíteni, de azt meg úgy is megértik ha tanulni akarsz hiszen Te is fontos vagy Nekik, és hát ha így döntöttél akkor úgy sem fognak beleszólni meg hát miért is szólnának bele, na jó most ez blabla volna mindegy is, a lényeg hogy érett vagy de szerintem is várjál érettségi utánig ráér, és ezt fiú mondta:P
2010. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sztem semmi mással, csak ezzel a felfogásoddal van baj, hogy akinek van barátja, az érettebb mint az, akinek nincs. aki "kapcsolat"ból "kapcsolat"ba mászkál át hetente kétszer, alulról szagolgathatja az érettség határát... hülyeség. de a többi úgy van, ahogy mondod, nem éri meg siettetni, mert abból semmi jó nem lesz. és szerintem pont ebből látszik, hogy érettebb vagy, mint a többiek, hogy nem hajkurászod ész nélkül a pasikat. ahogy azt a szabályod is mutatja, van náluk fontosabb dolog is az életben : )
2010. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!