Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lányok! Lenne nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lányok! Lenne nálatok esélye párkapcsolatra egy 18 éves fiúnak, ha komoly kapcsolatot keres és jól kijöttök, és tetszik is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

:)

Anyám, mond meg a keresztneved, gyanús vagy nekem:))

Igen lenne persze, ha jól kijövünk, hasonló az érdeklődési kör, stb.

2011. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért vagyok gyanús neked?:D
2011. aug. 11. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha jól kijövünk, má hogy a viharba ne? :)
2011. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert kicsi a világ:)
2011. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lenne :)
2011. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy kicsi. Akkor ezt fejtsd ki nekem konkrétan priviben, hogy ne offoljuk szét a kérdést:D
2011. aug. 11. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy neked ő tetszik, de honnan veszed, hogy te is tetszel neki?

Rendszeresen találkoztok és beszélgettek, és úgy érzed, hogy nemcsak úgy tekint rád, mint egy barátra?

Fejtsd már ezt ki legyél szíves bővebben.

2011. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék igazán komolyan venni egy ilyen fiatal srácot.Fiatalabb vagy,mint az öcsém....Egyszerűen más életszakaszban vagytok,mint én,ami előbb utóbb egy komoly kapcsolatban problémákat okozhat.Tegyük fel,hogy megismerek egy 18 éves fiút,aki most érettségizett,és az egyetemi gólyatárborba készül...Én ehhez képest ezeken már évek óta túl vagyok,lediplomáztam,dolgozom és a mesterképzésre készülök.Egyszerűen más a fontos mindkettőnknek,arról nem is szólva,hogy általánosságban a fiúk később érnek.


Persze,lehet esélye egy ilyen kapcsolatnak.Ez csupán az én véleményem.


21/L

2011. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:08


Rosszul tudod. A fiúk nem érnek később. Éppen ezért ez olyan, mintha egy 21 éves fiú jönne össze 18 éves lánnyal. Semmi különbség nincs a kettő között.

2011. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!