Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen tobb onbizalmam?...

Hogyan legyen tobb onbizalmam? Tovabb lent

Figyelt kérdés

Egy hete dolgozok Angliaban,mint pincer. Tegnap a manager leallitott,hogy legyen kicsit tobb onbizalmam,mert, hogy szep, baratsagos..stb lany vagyok.

Nem tudok magambol tobb onbizalmat ,,kicsikarni`` mert az angolom nem valami jo. Most gondolom sokan nem ertik,hogy jon ide az angol. Szoval nem beszelek folyekonyan angolul es mikor szoba elegyedek valakivel akkor egy v. max ket mondattal elintezem a beszelgetest. Majdnem mindent megertek amit mondanak inkabb csak en ,,nem tudok`` beszelni.

Ezert sok embernek az jon le,hogy visszahuzodo, szereny lany vagyok. Pedig ez nem igaz.

Nagyon fontos a onbizalom, a mosoly ,a kedvesseg..stb a pincer munkaban. Felek,hogy elfogom vesziteni a munkat.


P.s. Nem tudok jarni nyelvsuliba,mert most nincsen ra se idom se penzem...


2010. márc. 29. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Eloszor is gondolj arra is, hogy a manager azt is mondta, hogy szep es baratsagos vagy. Masodszor pedig, nem baj az, ha nem tudsz nyelvsuliba jarni, ha netezni tudsz, akkor jopar nyelvtanulos oldalhoz is hozzajutsz, magadban is tudsz tanulni, elhatarozas es akaratero kerdese. Azert az, hogy akar az allasod is elvesztheted, eleg komoly motivacio. Don't panic! :D
2010. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz, én is így voltam kint.

Aztán egy francia srác kb egy szinttel volt az én angoltudásommal, ráadásul francia akcentussal, és mégis sokkal többet beszélt, mint én! - Pedig mondott párszor hülyeségeket, nem azt amit akart mondani, rosszul mondta és totál más jött le és röhögtünk ezeken. :D Azóta én is bátrabb lettem, és bár hibákkal, de én is többet beszélgettem. Nem kell paráznod, ha beszélsz és nem jól mondasz valamit. Megértik ám, hidd el. (Az esetek többségében) :D De mindenképp értékelik ha próbálkozol.

2010. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!