Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez gáz, vagy sok...

Szerintetek ez gáz, vagy sok ilyen van?

Figyelt kérdés

Régebben vagdostam magam, és most megint elkezdtem. 2 éve cigiztem előszőr és utana neha cigitem de most egy fél éve rászoktam. Füvezek, és kb 4 hónapig bio függő voltam. Mostmár hétfő ota nem szivtam biot. És nem is szeretnék. Rendszeresen ittam szeptembertől, bár mostmar csak ritkan nagyobb bulikon. Még nem volt barátom de már 2 fiuval sexeltem. És a többivel meg voltak dolgok közöttünk. Régen nem ilyen voltam csakhát sok minden történt..

Sok ilyen van vagy ez nagyon gáz? De ami leginkább érdekel hogy mit tudok csinalni vagy jó tanácsokat kaphatok?



2016. febr. 5. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Khm... Hány éves vagy?
2016. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 és lány
2016. febr. 5. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak bajok, de ha van akaraterőd, önkontrollod, és meg is akarsz változni, akkor menni fog. Én is drogozom, de nem vagyok függő, és nem is leszek, mert nem akarok, és van hozzá akaraterőm, tudom magam tartani.

De viszont ha már hétfő óta nem csináltad, az már jó, egy lépés az felé, hogy letedd ezeket a dolgokat.

Ha meg tényleg drogozni akarsz, akkor minden mást ajánlok, csak ne ilyen bio szarokat szivj, használj könyörgöm..

2016. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. igen tudom a barátaim is azt mondják h mindent csak ne ezt a sz@rt xd. te milyen drogokat használsz?
2016. febr. 5. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak szintetikusokon élek.
2016. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neveket írsz? és jok? melyiket érdemes kiprobáni?. Ja meg még pentáztam is..
2016. febr. 5. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz vagy, hanem beteg, depressziós, gondolom szüleid azt sem tudják mi van veled.
2016. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy azt kérdezed gáz-e, de a következő kérdésed, hogy melyiket érdemes kipróbálni. Mondjak valamit? Igen, nagyon gáz, hogy 14 évesen szexelsz anélkül, hogy lenne barátod, nagyon gáz, hogy 14 éves lány létedre iszol és szívsz, és az is nagyon gáz, hogy bio szarokon élsz. Nagy gond lehet az életedben, ha 14 évesen ezeket nyomod, még csak most lépsz bele a tinikorba, de meghazuttolod a 20 éveseket. Ha ezt így folytatod, 19 évesen lógni fog a bőröd, karikás lesz a szemed, ronda lesz a hajad, és a szemeid,a fogaid is. Ez nem előítélet, aki ilyen életvitelt folytat, az nem egy szép fiatal lány lesz, hanem egy igénytelen drogos. Elrontod az egész életed. Hidd el, hogy az életed ki fog siklani és meg fog változni, teljesen más lesz, mint amilyen jó is lehetne. Nem mondom meg mit csinálj, de ha ezt folytatod, akkor tíz év múlva, amikor nem tudod lerakni, tönkremennek a kapcsolataid,és értelmes pasi nem fog veled kezdeni, így gyerekvállalás, család is off, akkor gondolj vissza arra, hogy mit mondtam. Még nem késő.
2016. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző, ott a pont.
2016. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!