Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mi által jöttél rá, hogy...

Te mi által jöttél rá, hogy mi szeretnél lenni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig tudtam.
2016. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mély indíttatásból. Kb 4 éves koromtól kezdve ez volt a nagy álmom. Óriási kanyarokkal tűzdelve de végül elvégeztem a hozzáfűződő iskolát is. Úgy értem célba, hogy félig lenyúzták rólam a bőröm.


Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen a világon, akit annyi minden érdekel, hogy képtelen lekötni magát egy elképzelés mellett. Próbálok mindenbe belekóstolni, ami csak érdekel. Van ami évekre megfog, és van amiket rövid ismeretség után elengedek.


Szerintem örülhet az ember, ha 30 éves korára kitisztul előtte a kép, hogy akkor mi is az, amit igazán szeretne csinálni. TAPASZTALAT. Minél több tapasztalatot szerzel fiatalkorodban, később annál könnyebben leszel képes több lábon megállni, ráadásul, ha kitartó vagy hivatásod lesz, nem munkád.


Én eddig minden fontos tettem indíttatásból kezdtem el, és fejeztem be. Egy mélyről jövő erős érzés, hogy meg kell tennem. Csinálnom kell.


Mindent egymilliószor végig kell gondolnom, hogy megmozduljak valaminek az érdekében, de amikor jön ez az érzés.. Egyszerűen csak megteszem. És ezekből mindig fantasztikus dolgok sülnek ki!

Hallgatok a belső hangomra.

2016. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tökmindegy csak nők között lehessek,ők sokkal lágyabbak ,érzelmesebbek,megértőbbek,szeretet teljesebbek mint a férfiak.
2016. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
soha. most fogom megszerezni a diplomámat, de nem tudom, hogy szeretnék-e a szakmámban dolgozni. amikor elkezdtem az egyetemet 100%ig biztos voltam benne, hogy ezt akarom csinálni, de mostanra sajnos elbizonytalanodtam
2016. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Engem a szüleim inspiráltak a választásomra

2016. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia en hobbimbol adodoan szeretek farigcsálni es fabol kesziteni cucokat ezért nekem a legmegfelelőbb az az asztalos
2016. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!